Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SYLWESTROWA OFERTA IPLIDrukuj

IPLA
Na ostatnie chwile kończącego się 2016 roku największa telewizja internetowa IPLA przygotowała specjalną ofertę filmowych propozycji. W sylwestrowej IPLI widzowie znajdą m.in. kryminał polityczny "Czerwony kapitan", thriller "Hel", zwariowaną komedię z Kevinem Spacey "Jak zostać kotem" czy francuską komedię romantyczną "Facet skrojony na miarę".

Sylwestrowe propozycje filmowe

"Czerwony kapitan" z Maciejem Stuhrem w roli głównej to mocny dreszczowiec utrzymany w najlepszym skandynawskim stylu. W thrillerze "Hel" widzowie znajdą kłamstwo, zbrodnię i tajemnicę. Familijna komedia Barry'ego Sonnenfelda "Jak zostać kotem" odpowie na odwieczne pytania – ile żyć mają koty oraz czy zawsze spadają na cztery łapy? Wielbicielom francuskiego kina przypadnie do gustu komedia romantyczna "Facet na miarę", która w ciepły i wzruszający sposób udowadnia, że miłości nie mierzy się w centymetrach. Dramat biograficzny "Geniusz" ukaże historię skomplikowanej relacji pisarza Thomasa Wolfe’a (Jude Law) i jego wydawcy, Maksa Perkinsa (Colin Firth), który odkrył dla świata takich literackich gigantów jak Fitzgerald i Hemingway. "Nie ma mowy" to romantyczna komedia o przyciągających się przeciwieństwach z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych. Losy bohaterów dramatu Guya Édoina "Noc w Ville-Marie" przecinają się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawnia głęboko skrywane tajemnice.

Aby zatrzymać magię świąt

Mimo że Boże Narodzenie już za nami, dzięki specjalnie przygotowanej filmowej ofercie IPLI, w dalszym ciągu można poczuć wyjątkową, świąteczną magię. "Święta z pazurem" to historia o wyjątkowej miłości do zwierząt i serii zwariowanych zdarzeń, które zbliżą dwojga ludzi w pięknej aurze świąt. "Wigilijny przyjaciel" ukaże, jak piękna i ważna jest przyjaźń oraz wzajemna troska. W "Opowieści wigilijnej Olivera i June" zwierzęta przemówią ludzkim głosem, co wywoła serię nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji. Komedia romantyczna "Święta marzeń" to niesamowita opowieść, o tym, że czasami perfekcja nie zawsze idzie w parze z prawdziwym szczęściem. "Zimowe przygody Jill i Joy" przeniosą widzów do magicznego domku i dwóch mieszkających w nim 9-letnich lokatorek, a "Święta w Canaan" przypomną, co tak naprawdę w życiu jest ważne.

IPLA na sportowo

W świąteczno-sylwestrowej ofercie IPLI królują sporty zimowe na czele z trwającym właśnie Pucharem Świata w skokach narciarskich. W nadchodzących dniach razem ze skoczkami widzowie przeniosą się do położonego w niemieckich Alpach Oberstdorfu. Odbywający się tam konkurs będzie jednocześnie początkiem Turnieju Czterech Skoczni – najbardziej prestiżowego turnieju w skokach narciarskich. 31 grudnia sportowa impreza przeniesie się do Garmisch-Partenkirchen, gdzie odbędzie się sobotni i niedzielny trening, a także kwalifikacje i konkurs. Turniej Czterech Skoczni jest wydarzeniem, którym będziemy żyli również w nadchodzącym wielkimi krokami 2017 roku. W pierwszych dniach stycznia skoczkowie wystąpią w leżącym w Austrii Insbrucku, a potem w Bischofshofen.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający