Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA TV OD STYCZNIA W CP. W JAKICH PAKIETACH INNE NOWOŚCI?Drukuj

Cyfrowy Polsat

W styczniu do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy kanał Nowa TV. Ponadto operator włączy stacje, o których już wcześniej informowaliśmy - AMC HD, TVP ABC, Eleven Extra HD, Super Polsat i Polsat Sport News HD. W jakich będą pakietach?

Od 1 stycznia 2017 r. oferta kanałów tematycznych dostępnych w Cyfrowym Polsacie poszerzy się o kolejne propozycje. Wśród nich abonenci znajdą następujące kanały:

* AMC HD – prezentujący popularne na całym świecie filmy, wielokrotnie nagradzane seriale oraz produkcje własne. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji własnych, zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość i przenosi ich na nowy poziom kina. Kanał będzie dostępny w pakiecie Film HD.

* TVP ABC – skierowany do dzieci w wieku 4-12 lat. Bogata oferta ciekawych i nowoczesnych programów w bezpieczny i przyjazny dla najmłodszych sposób uczy przez zabawę oraz rozwijają wyobraźnię. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD.

* Eleven Extra HD – dostępny przez 24 godziny na dobę, prezentujący czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej. Eleven Extra dołączy do pakietu Eleven Sports HD.

2 stycznia oferta platformy zostanie wzbogacona o nowe propozycje Telewizji Polsat:

* Super Polsat – kanał, który, jako pierwszy w Polsce, będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W jego ramówce znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD.

* Polsat Sport News HD – głównymi pozycjami w ramówce kanału są 5-minutowy serwis "Sport Flash" oraz 15-minutowe, codzienne "Sportowe podsumowanie dnia", a także liczne relacje na żywo z wydarzeń sportowych i programy publicystyczne o tematyce sportowej. Kanał dostępny będzie od Pakietu Familijnego Max HD.

W styczniu na platformie Cyfrowy Polsat pojawi się również Nowa TV – pozycja skierowana do całej rodziny, dostępna od pakietu Mini HD. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

To kolejne nowości operatora wprowadzone w ostatnim czasie. W tym miesiącu do oferty Cyfrowego Polsatu dołączyły stacje Zoom TV, Metro oraz wersje HD kanałów BBC Lifestyle i TV Puls.

#7 | Zbychu51 dnia 01.01.17 12:10
@Babol, nie wierzę że wystarczą ci wersje SD TVN 24 BIS , CI Polsat. Polsat Viasat Nature też oczekuję że przejdzie na HD.
#8 | babol dnia 11.01.17 11:22
wystarczają w zupełności. cp mam dla sportu

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający