Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DLACZEGO KRZYSZTOF IBISZ NIE PASUJE DO KATARZYNY CICHOPEK?Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Wszystko wskazuje na to, że rolę prowadzącej w nowym, tanecznym show Polsatu o nazwie "Got to dance" zostanie Kasia Cichopek. Teraz stacja zastanawia się, kto powinien partnerować jej w tej produkcji. Czy Krzysztof Ibisz straci szanse na ten angaż ze względu na swój wiek?

Telewizja Polsat ma do roli prowadzącego nowe show dwóch kandydatów, Krzysztofa Ibisza i Macieja Dowbora. I choć za Ibiszem przemawia wielkie doświadczenie i klasa, stacja myśli o postawieniu na Dowbora. Dlaczego? Krzysztof jest po prostu zbyt dojrzały...

Nowe roztańczone show ma się pojawić już na wiosnę. Jak dotąd Katarzyna Cichopek ma największe szanse na zostanie jego gospodynią. Kasia do tej pory prowadziła największe programy Polsatu i w tej roli sprawdziła się doskonale.

Swe szlify jako prezenterka zdobywała u boku niezdartego Ibisza. Para świetnie się dogadywała i zaczęto ją uważać za prawie nierozłączną. Niestety dla Krzysztofa może się to zmienić. Jak dowiedział się Fakt, aktor ma małe szanse by znów błyszczeć w wielkim show.

Polsat chce tym razem postawić na kogoś znacznie młodszego, kto będzie bardziej pasował do młodych tancerzy walczących o wygraną. I choć Krzysztof ciągle zachwyca młodzieńczą sylwetką i świetnym wyglądem, ponoć większe szanse na prowadzenie programu ma Maciek Dowbor. Wygląda więc na to, że wiosną może dojść w Polsacie do tzw. zmiany warty...

źródło: Dziennik
#1 | falko25x dnia 29.12.11 17:47
Ona nie pasuje raczej do niego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający