Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT PRZEDŁUŻA ŚWIĄTECZNE PROMOCJE (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat utrzymuje świąteczne promocje aż do końca stycznia. Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na wyjątkowych zasadach – na start aż przez 6 miesięcy bez opłat. Przedłużenie promocji komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie.

W Cyfrowym Polsacie świąteczny czas tak szybko się nie kończy. Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz treści z serwisu HBO GO – aż przez 6 miesięcy bez opłat. Nadal można zdecydować się także na atrakcyjne sprzęty w niższych ratach (m.in. nowoczesne telewizory LG).

W prezencie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje również na cały okres trwania umowy dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:

* zyskuje dostęp do nawet 92 kanałów telewizyjnych ze swojego abonamentu, np. do Eleven Sports HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych,

* wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie z doskonałą rozrywką i edukacją,

* ogląda to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Polecany zestaw z telewizorem w cenie 89,99 zł/mies. dla klientów posiadających telefon w Plusie:

· Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 92 dostępnymi mobilnie, na start 6 miesięcy bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM. · Internet – 10 GB w prezencie.

· LG Smart TV LED 49” 49LH570V z niższą o 10 zł ratą – 40zł/mies. (48 rat).

Osobom zainteresowanym dostępem i do telewizji, i do szybkiego Internetu operator proponuje zestaw z tabletem w łącznej cenie 94,99 zł/mies.: · 170 kanałów telewizyjnych, w tym 90 dostępnych mobilnie – na start 4 miesiące bez opłat, później za 59,99 zł/mies. · Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu. · Tablet Modecom Free TAB 8015 z ratą 10 zł/mies. (36 rat).

Kampania reklamowa Przedłużenie oferty świątecznej w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym z udziałem Krzysztofa Ibisza.

Film powstał według scenariusza przygotowanego przez Jakuba Kopiczyńskiego i Marka Górskiego, za jego koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania obejmuje także radio i Internet.

#1 | Mantez dnia 28.01.17 17:38
Polsat przedłuża promocję w ramach smartdomu bo jest on bardzo popularny wśród jego klientów. Dla nowych również pojawia się sporo gratisów i nawet 6 miesięcy za free.
#2 | Cadyk dnia 30.01.17 12:04
Polsat kontynuuje wyprzedaże, bo program się sprawdził. Mają ponad 1,5 mln klientów i co ważne obudzili konkurencję.
#3 | Przemek dnia 30.01.17 13:54
Konkurencja to teraz podstawa, gdyby nie ona nie byłoby żadnych promocji. Trzeba to wszystko przeanalizować albo poczekać na Święta, może być kolejna promocja. Umowa kończy mi się jakoś w kwietniu mam czas, żeby czegoś poszukać - CP na razie wygląda najlepiej.
#4 | Ludo dnia 30.01.17 14:29
@Cadyk - 1,5 mln klientów na sam Smart Dom, o ile się nie mylę. Tak ogólnie klientów CP ma chyba znacznie, znacznie więcej - jakieś 2-3 razy tyle, więc warto zaznaczyć, że to na sam program Smart dom Tyle ludzi do CP trafiło.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający