Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY TRENER POLSKICH SIATKARZY GOŚCIEM POLSATU SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)

Fernardo De Giorgi - nowy selekcjoner męskiej reprezentacji Polski w siatkówce będzie gościem specjalnym "Magazynu Polska 2017" w Polsacie Sport.

Czy udało mu się już zaplanować rozmowy z potencjalnymi reprezentantami kraju? Czy szykuje jakieś niespodzianki w składzie biało-czerwonych? Ilu nowych siatkarzy dostanie szansę u De Giorgiego? Czy w sytuacji, gdy do turnieju zostało ledwie kilka miesięcy, dokonywanie ewentualnej rewolucji w składzie ma sens? Jak De Giorgi zamierza potraktować nadchodzący sezon, w którrym imprezą docelową będą mistrzostwa Europy? Czy Liga Światowa będzie imprezą typowo szkoleniową? - z tymi i innymi pytaniami będzie musiał się zmierzyć trener Polaków.

Gościem Jerzego Mielewskiego będzie też rzecznik PLPS Kamil Składowski, który opowie jak działają nowe zabawy internetowe "Wygraj PlusLigę" i "Wygraj Orlen Ligę". "Magazyn Polska 2017" już dziś o godz. 20:00 w Polsacie Sport.

#1 | Angelo dnia 26.01.17 12:32
No to nieźle, zresztą, jak zwykle. Polsat Sport i siatkówka to zawsze bardzo przystające ze sobą tematy. I tak trzymać, bo sporo kibiców na CP liczy bardzo mocno. A rozmowa z trenerem bardzo ciekawa. No ale to przecież nie jest niespodzianka.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający