Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WERSJA SD KANAŁU HGTV W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
7 stycznia wystartował kanał HGTV Home & Garden. Stacja zastąpiła TVN Meteo Active. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać nową propozycję od Grupy TVN, niestety w jakości SD. Wersja HD pojawiła się chociażby w nc+.


W ofercie HGTV Home & Garden znajdą się lokalne programy przygotowane specjalnie na potrzeby kanału, takie jak: "Domowe rewolucje", "Rzeczy OdNowa", "Nowa Maja 
w ogrodzie" czy "Musisz to mieć". Widzowie będą mogli zobaczyć także sprawdzone międzynarodowe formaty - "Zarobić na remoncie", "Domy z potencjałem", "Poszukiwacze domów", "Misja: Remont", "Podwórkowa reaktywacja" czy "Wielka demolka".

W Cyfrowym Polsacie stacja melduje się na pozycji 105 (dawniej TVN Meteo Active).
#7 | Midrach dnia 13.01.17 13:03
Dla tego nadarzyła się okazja i pożegnam Polsat już 2 Marca BR. Mam dość ich arogancji
#8 | Vandzel dnia 15.01.17 17:40
Lifestylowy kanał i dobrze, że polsat go dodał. Z pewnością znajda się malkontenci, którzy będą chcieli rozwiązać umowy (jak zwykle straszak).
#9 | Marian dnia 17.01.17 14:02
A co TVN Meteo Active już nie ma wcale, czy nie ma tylko na CP ? Tak naprawdę to nuda na tym kanale była nie wąska, zmiana nazwy i trochę ramówki nic nie dała - ileż można mówić w kółko o pogodzie i zdrowiu. Dobrze, że CP zrezygnował z TVN Meteo.
#10 | Michal Juskowiak dnia 17.01.17 16:02
@Marian TVN Meto Active został zastąpiony kanałem HGTV i nie ma go już na satelicie.
#11 | Wyolka dnia 17.01.17 19:18
Mnie tam cieszą inne dodane ostatnio przez cp kanały. Szczególnie filmowy ACM. Ale największy pozytyw jest taki, że praktycznie każdy w rodzinie ma coś dla siebie. Dla dzieciaków jest TVP ABC, a dla męża Eleven Extra. Wszystkie nowo dodane i wszystkie przez nas często oglądane, czyli że zmiany bardzo dobre.
#12 | Viking dnia 23.01.17 16:51
Ramówkę kanału HGTV można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....tacja/hgtv

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający