Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

2 NOWE ANIMACJE W LUTYM W POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
W nadchodzącym miesiącu kanał Polsat JimJam pokaże premierowo dwie animacje "My Little Pony Historie: Urodzinowa niespodzianka" oraz "My Little Pony Historie: Przygoda Rarity". W lutym stacja zaprosi też na maratony z serialem "Transformers: Misja Autobotów" oraz na cykl "Czas na bajki".

"My Little Pony Historie: Urodzinowa niespodzianka"
W niedzielę, 5 lutego o 8:30 i 16:00 oraz w sobotę, 11 lutego o 8:30 i 16:00


Urodziny to dla kucyków bardzo ważny dzień i okazja do świetnej zabawy. A wiadomo, że nie ma lepszego pomysłu niż urodzinowa niespodzianka. Tu jednak pojawia się problem: urodziny obchodzi Kimono, a nie jest łatwo zaskoczyć najmądrzejszego kucyka w całym Ponyville. Dotąd nikomu się to nie udało, ale Razzaroo, Minty i ich przyjaciele postanawiają spróbować. Zobaczymy, czy uda im się przygotować prawdziwą niespodziankę dla mądrej Kimono. Trochę wyobraźni, pracy zespołowej oraz szczęścia – i kto wie, czy nie będą to najbardziej czarujące urodziny w całym jej życiu.

"My Little Pony Historie: Przygoda Rarity"
W niedzielę, 12 lutego o 8:30 i 16:00 oraz w sobotę, 18 lutego o 8:30 i 16:00


Święto Tęczy tuż tuż: wszyscy w Ponyville przygotowują się na powitanie pierwszej tęczy sezonu. Tymczasem w magicznym mieście Unicornia mała Rarity musi nauczyć się, jak być tęczową księżniczką i jak za pomocą różdżki przywołać tęczę. Niestety – nieostrożny jednorożec przez przypadek teleportuje się daleko poza granice miasta, gdzie spotyka Pinkie Pie, Minty, Rainbow Dash i inne kucyki. Czy uda im się pomóc Rarity wrócić do Unicornii na czas?

Maraton z przygodami dzielnych Transformerów w Polsat JimJam w dni powszednie od 10:00 do 11:15, a w weekendy od 10:00 do 12:05. Ponadto, w każdą sobotę i niedzielę Polsat JimJam zaprosi na cykl "Czas na bajki", w ramach którego zobaczymy m.in. produkcje "Dex Hamilton", "Heidi" oraz "Woodlisie w obronie lasu".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający