Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"BEZPIECZNA ZIMA Z GOPR" W POLSAT NEWS I TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat News (HD)
Wzorem ubiegłych lat na popularnych stokach narciarskich w kolejne weekendy stycznia i lutego gościć będzie cykl imprez "Bezpieczna zima z GOPR", z których relacje będzie można obejrzeć w porannym paśmie "Nowy Dzień z Polsat News" na antenie Polsat News i Telewizji Polsat. Partnerami tegorocznej akcji promującej bezpieczny wypoczynek w górach są Plus, Cyfrowy Polsat oraz PZU.


Jak co roku Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zachęca wszystkich do spędzania zimowych ferii szkolnych w górach i udziału w kolejnej edycji akcji "Bezpieczna zima z GOPR". Jej celem jest promowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i zasad jakie powinny obowiązywać na stokach narciarskich oraz przybliżenie zagrożeń czyhających na turystów i nauka bezpiecznego zachowania w górach.

Akcję tak jak w latach poprzednich wspiera stacja Polsat News, która w każdą sobotę i niedzielę będzie z wyżej wymienionych miejsc nadawać na żywo pasmo poranne "Nowy Dzień z Polsat News". Poranki poprowadzi zespół redakcyjny Polsat News w składzie: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Milena Rostkowska-Galant, Mariusz Abramowicz, Michał Giersz oraz Marek Horczyczak. Prowadzący pojawią się na antenie również w kilku wejściach na żywo w ciągu dnia.

Terminarz i lokalizacja tegorocznego cyklu imprez "Bezpieczna zima z GOPR":
* 14-15 stycznia Krynica - Jaworzyna Krynicka,
* 21-22 stycznia Ustrzyki Dolne – Gromadzyń,
* 28-29 stycznia Wisła – Cieńków,
* 04-05 lutego Czarna Góra,
* 11-12 lutego Szklarska Poręba,
* 18-19 lutego Zakopane – Harenda,
* 25-26 lutego Kluszkowce – Czorsztyn Ski.

Podczas imprez z cyklu "Bezpieczna zima z GOPR" nie zabraknie pokazów ratowniczych oraz nauki jak bezpiecznie wypoczywać. Obecni na stokach turyści oraz widzowie Polsat News i Polsatu dowiedzą się m.in. czego nie wolno robić w górach, jakie niebezpieczeństwo niosą za sobą, np. niedopięte buty, brak kasków czy złe wyposażenie, będzie też możliwość nauki pierwszej pomocy. Chętni mogą wziąć udział w zawodach narciarskich, skorzystać z wiedzy i pomocy instruktorów w szkółkach dla początkujących oraz uczestniczyć w zabawach na śniegu.
#1 | Yulek dnia 13.01.17 18:38
Powtórka akcji z poprzednich lat, którą uważam za bardzo pożyteczną. Dobrze, że polsat wpisuje się w takie działania.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający