Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ELEVEN EXTRA HD W IPLIDrukuj

IPLA
Do oferty telewizji internetowej IPLA dołączył kanał Eleven Extra HD. Stacja zasiliła pakiet IPLA ELEVEN SPORTS. Przypomnijmy, że Eleven Extra HD jest dostępny także w ofercie satelitarnej Cyfrowego Polsatu i w ramach usługi Cyfrowy Polsat GO.

Dostępny przez 24 godziny na dobę kanał prezentuje czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej. Cena pakietu IPLA ELEVEN SPORTS to 15 zł.
#1 | Albus dnia 11.01.17 19:59
Jestem pod wielkim wrażeniem rozwoju tego playera przez ostatnie lata - szacun dla CP, odwalili kawał dobrej roboty.
#2 | Mirek dnia 11.01.17 22:00
Mogę podpisać obiema rękami pod opinią poprzednika. Ipla jest rzeczywiście na ten moment niezastąpiona, a pakiety sportowe to zadowolą chyba najwybredniejszego kibica sportu.
#3 | Kotek dnia 12.01.17 13:02
Trochę dziwne jest tylko 4-minutowe opóźnienie, poza tym ok.
#4 | Marek dnia 13.01.17 15:34
Póki jest świetna oferta, tzn. jest co oglądać w ipli, w dowolnym momencie, to ja ten serwis cp bardzo będę chwalił.
#5 | Takeczi dnia 15.01.17 17:29
To poważne wzmocnienie pakietu sportowego Ipli. Polsat od momentu zainwestowania w Iplę spowodował, że jest to jeden z najlepszych polskich playerów internetowych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający