Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"DODAJ TV PULS DO ULUBIONYCH" - NOWA AKCJA SKIEROWANA DO ABONENTÓW CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Telewizja Puls zachęca abonentów Cyfrowego Polsatu do dodania do ulubionych kanałów stację TV Puls HD, która 2 stycznia zmieniła pozycjonowanie na liście operatora. Przypomnijmy, że od początku stycznia TV Puls HD melduje się na pozycji 157. Dotychczasową pozycję - 84., zajął nowy kanał Grupy Polsat - Super Polsat.

Na stronie WWW stacji oraz w mediach społecznościowych nadawca opublikował krótki poradnik, w którym prezentuje jak utworzyć (w przypadku nie posiadania swojej listy) i dodać do ulubionych kanał TV Puls HD.


Warto zwrócić uwagę, że powyższy poradnik skierowany jest do abonentów posiadających dekodery produkcji Cyfrowego Polsatu, np. Mini HD 2000, HD 3000 itp.


Print screeny pochodzą ze strony tvpuls.pl
#1 | Wiktor dnia 26.01.17 13:59
Zrobione! Dla mnie najważniejsze, że Cyfrowy Polsat dodał w końcu wersję HD kanału Plus. O tyle to dla mnie istotne, że często na Plusie coś ciekawego idzie obejrzeć.
#2 | Mirosław dnia 26.01.17 15:23
A też zrobiłem, jak chcecie to macie. W sumie to TV Puls ma niekiedy fajne filmy, więc można go mieć w ulubionych. HD - oby jak najwięcej kanałów Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający