Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESZCZE WIĘCEJ E-SPORTU NA KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat i firma FRENZY rozwijają współpracę. W kanałach sportowych Grupy Polsat wielbiciele wirtualnych zmagań będą mogli zdecydowanie częściej oglądać relacje na żywo z prestiżowych rozgrywek e-sportowych. Od czwartku, 19 stycznia Polsat Sport News będzie transmitował mecze turnieju LCS League of Legends, a od niedzieli, 22 stycznia kibice będą mogli śledzić rozgrywki ELEAGUE Counter-Strike: Global Offensive.

Telewizja Polsat oficjalnie rozwija współpracę z FRENZY, firmą przeprowadzającą transmisje internetowe o charakterze gamingowym. Dzięki temu kibice e-sportu będą mogli zdecydowanie częściej oglądać najważniejsze zawody nie tylko w Internecie, ale również w telewizji. Transmisję z pierwszego weekendu fazy grupowej prestiżowych rozgrywek LCS - League of Legends, Polsat Sport News przeprowadzi w dniach 19-21 stycznia br. Zmagania 10 najlepszych na świecie międzynarodowych drużyn, będzie można oglądać do kwietnia. Od niedzieli 22 stycznia kanał pokaże również inne niezwykle prestiżowe rozgrywki e-sportowe Counter-Strike: Global Offensive - ELEAGUE z pulą nagród w wysokości 1 miliona dolarów. W zawodach udział weźmie szesnaście czołowych zespołów z całego świata. Tym co najbardziej ucieszy polskich fanów jest fakt, że w tym gronie jest najbardziej utytułowana polska formacja CS:GO - Virtus.pro. Wszystkie mecze Filipa 'NEO' Kubskiego i spółki będzie można oglądać na antenach sportowych Polsatu. Rozgrywki ELEAGUE Counter-Strike: Global Offensive potrwają do 29 stycznia, a fani e- sportu codziennie w Polsacie Sport News w godzinach 18.00 - 21.00, będą mogli oglądać transmisje z tego wydarzenia.

Harmonogram transmisji w Polsacie Sport News:
Czwartek, 19.01 - godz. 17:00
Piątek, 20.01 - godz. 17:00
Sobota, 21.01 - godz. 16:00
#1 | marek dnia 26.01.17 13:52
Do tej pory z e-sportem nie miałem wiele do czynienia. Oczywiście, grałem trochę na kompie i konsolach, ale bez ekscesów. Natomiast parę razy udało mi się popatrzeć na to, jak zawodowcy grają właśnie w którymś z kanałów Polsatu. I jest to ciekawe. Tak że myślę, że jest to obiecujący kierunek, który znajdzie wielu widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający