Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GALA TYGODNIKA "PIŁKA NOŻNA" W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Kanał Polsat Sport wzorem poprzednich lat pokaże na żywo galę tygodnika "Piłka Nożna". Wydarzenie, na którym spotkają się znane osobistości polskiego futbolu by podsumować 2016 rok, odbędzie się 4 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

Najważniejszym punktem imprezy będzie ogłoszenie laureatów plebiscytu, który jest organizowany już od 43 lat. W ostatnich edycjach magazyn nagradzał w kategoriach: "Pierwszoligowiec Roku", "Ligowiec Roku", "Obcokrajowiec Roku", "Piłkarka Roku", "Drużyna Roku", "Odkrycie Roku", "Trener Roku" i "Piłkarz Roku".

Początek transmisji z gali tygodnika "Piłka Nożna" we wtorek, 4 lutego od godz. 20:30 w Polsacie Sport.
#1 | Lech dnia 23.01.17 16:33
Co by nie mówić, to jednak jest najbardziej prestiżowa polska gala piłkarska, więc Polsat dobrze robi, że ją pokazuje. Ludzie chcą to oglądać, więc publika będzie. A jak będzie publika, to i reklamodawcy będą. I tak wynika, że wszyscy będą zadowoleni.
#2 | Arek dnia 25.01.17 11:56
To po prostu trzeba będzie zobaczyć. Wiadomo, Lewy Piłkarzem Roku, ale w pozostałych kategoriach wybory nie są takie oczywiste. Oprócz show w Polsacie, szykują się też emocje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający