Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA SERIA "DALEKO OD NOSZY" OD 4 MARCA W POLSACIE (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Wiosna 2017 w Polsacie, to czas powrotów. I nie mowa tu tylko o kultowym "Idolu". Już 4 marca - na antenie Telewizji Polsat ruszy nowa seria sitcomu "Daleko od noszy". W obsadzie znajdą się zarówno aktorzy znani z poprzednich sezonów, m.in. Hanna Śleszyńska i Paweł Wawrzecki, jak i zupełnie nowe twarze - Doda oraz Katarzyna Glinka.

Dorota Rabczewska wcieli się w kierowcę karetki. Piosenkarka zagra dziewczynę, która złamała przepisy drogowe i straciła prawo jazdy, a w ramach kary sąd nałożył na nią obowiązek pracy społecznej. Natomiast Katarzyna Glinka wcieli się w postać siostry Rity. Wiadomo również, że nikt nie zastąpi zmarłej Anny Przybylskiej w roli siostry Karinki.

Nie jest jeszcze znana godzina emisji serialu. Krzysztof Jaroszyński, twórca sitcomu, poinformował jedynie, że będzie to "dobra pora poobiednia".


"Daleko od noszy" to satyryczna opowieść o losach typowego miejskiego szpitala w Polsce. Serial gościł na antenie Polsatu od 2003 do 2009 roku. "Daleko od noszy 2" w latach 2010 - 2011, a "Daleko od noszy - szpital futpolowy" od września do grudnia 2011 roku. Sitcom zdobywał przez ten czas liczne nagrody i wyróżnienia. Jego poprzednikiem był "Szpital na perypetiach", nadawany w Telewizji Polsat w latach 2001 - 2003.

Nowa seria "Daleko od noszy" od soboty, 4 marca w Polsacie.


Aktualizacja: Seria będzie nosić tytuł "Daleko od noszy - Reanimacja".
#1 | Frydo dnia 24.01.17 13:57
Fajnie, że serial wraca na antenę Uśmiech Podobał mi się zawsze humor w tym sitcomie. Po paru latach przerwy pewnie sporo nowych pomysłów mają Z przymrużeniem oka
#2 | Wong dnia 25.01.17 11:53
No wiadomo - pan Jaroszyński to jest jednak świetny komik/kabareciarz/człowiek humoru, że tak powiem. Miło, że wrócił do Polsatu z tą produkcją. Też jestem ciekaw, czy uda mu się wrócić na dawny poziom, gdzie śmiechy (nie tylko z offu) nie miały końca.
#3 | Viking dnia 06.02.17 11:46
Ramówkę Polsatu można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający