Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT NEGOCJUJE Z TTVDrukuj

Cyfrowy Polsat
Największa pod względem abonentów platforma - Cyfrowy Polsat rozmawia z przedstawicielami nowej stacji TTV w sprawie dodania tego kanału do oferty programowej. Kanał dostępny będzie w telewizji naziemnej, kablówkach i platformach satelitarnych. Start planowany jest 2 stycznia 2012 roku.

TTV będzie pomagać widzom w rozwiązywaniu problemów z rodziną, pracą, zdrowiem. W ofercie znajdą się też programy rozrywkowe, publicystyczne, informacyjne i interwencyjne. Nową stację współtworzy TVN.

Parametry TTV:
tp. numer 10 satelity Hot Bird 9: 13E o częstotliwości 11,393 GHz, pol. V, SR=27500, FEC=5/6 (DVB-S, QPSK), obecnie przekaz jest FTA.

źródło: dvbnews
#1 | Dorota dnia 29.12.11 19:59
Ciekawe czy się dogadają.
#2 | kordiannawrotek dnia 30.12.11 12:58
hmm ciekawe Polewka
#3 | Prokop dnia 02.01.12 08:06
Do tej pory wszystkie rozmowy CP nt włączenia kolejnych kanałów, kończyły się pozytywnie. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? A tematyka kanału różni się od dotychczasowych i jest interesująca, także oglądalność będzie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający