Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA TV TESTOWO NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu - pozycja 992 (identyfikuje się jako TEST_11), pojawił się kanał Nowa TV. Na chwilę obecną stacja nie posiada kodowania charakterystycznego dla operatora, dlatego też abonenci nie mają do niej dostępu.

Przypomnijmy, że platforma zapowiedziała dołączenie Nowej TV już pod koniec grudnia 2016 roku. Oficjalnie kanał ma wejść do oferty Cyfrowego Polsatu jeszcze w styczniu br.

Nowa TV to pozycja skierowana do całej rodziny, dostępna będzie od pakietu Mini HD. W swojej ramówce posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13°E o częstotliwości 11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).
#1 | Model7 dnia 23.01.17 17:49
A czy w tej Nowa to EPG będzie tak samo działało jak w METRO i całej reszcie ostatnio dodanych kanałów czyli pokazywało tylko 2 godziny do przodu?
#2 | Mruczek dnia 23.01.17 18:02
Pewnie tak.
#3 | Szymon dnia 25.01.17 11:47
Fajnie CP wzmacnia ofertę już tak od początku roku. I trzeba podkreślić, że nie wrzucają jakichś śmieci, nie wartych oglądania kanałów, tylko dobre, mięsiste pozycje, przy których się da spędzić kilka godzin dziennie! A przy dobrej dotychczas ofercie, jest to spora sztuka!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający