Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA TV OFICJALNIE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Testowany od kilku dni przez Cyfrowy Polsat kanał Nowa TV oficjalnie dołączył do oferty operatora, zajmując pozycję 158.

Tym samym abonenci uzyskali dostęp do kolejnego kanału dla całej rodziny. W ramówce Nowa TV posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Stacja dostępna jest od pakietu Mini HD.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13°E o częstotliwości 11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).
#7 | Senek dnia 30.01.17 12:08
SD są likwidowane sukcesywnie i Polsat zastępuje je kanałami w wersji HD, tak więc nie ma się o co martwić, bo z pewnością dekodery u wszystkich abo i tak już są w wersji HD.
#8 | Wojtek dnia 30.01.17 13:51
Trochę czytałem, ale trzeba na żywo zobaczyć co faktycznie ten program oferuje. Jeśli ma tak szeroką ofertę jak w artykule piszą to będzie kolejną dobrą propozycją Polsatu.
#9 | Boguś dnia 30.01.17 14:31
Tych nowych pozycji kanałowych w Cyfrowym Polsacie pojawiło się ostatnio dość sporo. Mnie to cieszy, bo to nie są przypadkowe kanały, tylko takie, które na pewno będę oglądał.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający