Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSKA EDYCJA "CURVY SUPERMODEL" JEDNAK JESIENIĄ?Drukuj

Polsat (HD)
Najprawdopodobniej jesienią, a nie wiosną tego roku na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje polska edycja programu o modelkach XL - "Curvy Supermodel". Seria zakłada 10 odcinków. Przypomnijmy, że pierwotnie producent show informował o starcie formatu wiosną.

W ogólnokrajowym programie castingowym poszukiwana jest twarz i sylwetka przyszłości – pełna siły, wdzięku, stylu i krągłości. Podstawowym kryterium udziału w show jest modelka w rozmiarze 42. lub większym, wzroście co najmniej 170 cm oraz w przedziale wiekowym: 18-28 lat.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: modelka@rochstar.tv

Kobiety popularnie określane mianem "plus size" mają dzięki udziałowi w tym show niepowtarzalną okazję na zrobienie kariery w modelingu, ale i w walce z własnymi słabościami i kompleksami.

W każdym tygodniu uczestniczki będą mierzyć się ze swoimi problemami i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Wyrażą na zewnątrz swoją autentyczność i odbędą fascynującą podróż od nieśmiałych, "puszystych" kobiet, często poniżanych w przeszłości, do pewnych siebie modelek. Czteroosobowe jury składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym plus size będzie doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać, kto ma to coś, żeby przejść do następnego odcinka, a kto musi zostać wyeliminowany. Będziemy im towarzyszyć w inspirującej podróży, odkrywając ich lęki, walkę i radości, ponieważ reprezentują one piękno prawdziwych kobiet na całym świecie. Wszystkie one kwestionują rygorystyczne stereotypy piękności, ale tylko jedna z nich może zdobyć tytuł tej najlepszej.

Ten program nie ma prowadzącego. To jurorzy pełnią kilka ról: są prowadzącymi, są członkami jury, są ekspertami i mentorami. W kolejnych odcinkach będą pojawiać się goście w postaci ekspertów w danych dziedzinach, związanych z tematami odcinków. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie też takich, które każą im zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłości.

Show oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Za produkcję odpowiada firma Rochstar. Format zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat najprawdopodobniej jesienią 2017.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający