Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

UCZESTNICY VII EDYCJI "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Wiosną na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje siódma edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Właśnie oficjalnie poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników, których zmagania będziemy mogli śledzić w sobotnie wieczory.

W formacie wystąpią: aktorka Joanna Jabłczyńska, wokalista i lider zespołu Masters Paweł Jasinowski, aktor i showman Sławomir Zapała, piosenkarka jazzowa Monika Borzym, aktor Krzysztof Kwiatkowski, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Katarzyna Popowska, aktorka i wokalistka Zofia Nowakowska oraz aktor Jakub Świderski.

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" jest by jak najwierniej wcielić się w artystów, których utwory się wykonuje. Liczy się nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów. Program bez zmian poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a uczestników oceniać będzie jury w tym samym składzie: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski i Małgorzata Walewska. Show dla Polsatu produkuje firma Endemol Shine Polska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający