Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ODKRYŁ KARTY. WIEMY, KTO WYSTĄPI W VII EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Wiosenna edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nadchodzi. Telewizja Polsat podała do publicznej wiadomości pełną listę uczestników, którzy zawalczą o Kryształową Kulę i 100 tys. zł.

Oto oficjalna lista wszystkich uczestników siódmej edycji show Polsatu. Bohaterami wiosennego "Tańca z gwiazdami" będą: Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski, Tomasz Zimoch, Natalia Szroeder, Mariusz Kałamaga, Paulina Chylewska, Robert Koszucki, Dominika Gwit, Monika Mariotti, Marcin Korcz oraz Iwona Cichosz.

Spore grono kibiców z pewnością zgromadzi Katarzyna Sawczuk, aktorka i wokalistka, znana m.in. z roli Marianny w serialu "Pierwsza miłość". Dla niej udział w programie to kolejne wyzwanie. Już udowodniła, że ze śpiewaniem radzi sobie wyśmienicie, uczestnicząc z sukcesami w wokalnych show. Czy jej popisy taneczne również zyskają uznanie?

Jak na parkiecie zaprezentuje się jej kolega z planu, Michał Malinowski? Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość", gdzie gra Pawła, choć niedawno dołączył do obsady, to bardzo szybko zdobył uznanie widzów. Fanki doceniają jego urodę oraz dobrze rozwiniętą muskulaturę i już stawiają go w roli faworyta "Tańca z gwiazdami". Nic dziwnego, bo aktor trenował taniec nowoczesny, jazz oraz hip-hop. Od zawsze stawiał na aktywność, a jako nastolatek zdobył tytuł mistrza Polski w jeździectwie. Czy poradzi sobie na parkiecie i oczaruje wymagające jury?

Pierwsze wieści o udziale Natalii Szroeder w tanecznym show pojawiły się już na początku grudnia. Wcześniej wokalistka zagościła już raz na scenie "Dancing with the stars" i zachwyciła wykonaniem utworu "Domek z kart" oraz pobudzającą zmysły stylizacją. To będzie dla Natalii Szroeder kolejne ciekawe wyzwanie. Wcześniej wzięła udział m.in. w czwartej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", a popisowym wykonaniem piosenki Whitney Houston "I Have Nothing" zwyciężyła w jednym z odcinków.

Oczy wszystkich z pewnością zwrócone będą na Iwonę Cichosz, która w sierpniu ubiegłego roku została ogłoszona Miss Świata Niesłyszących. Piękna Polka pokonała 19 kandydatek podczas konkursu w Las Vegas.

Więzi polsko-włoskie będzie natomiast promować Monika Mariotti, która w Polsce jest aktorką włoskiego, a we Włoszech polskiego pochodzenia. A wszystko dzięki ojcu, który jest Włochem. Jak wykorzysta to na parkiecie?

Wiele dobrej zabawy może wnieść kolejny uczestnik. To Mariusz Kałamaga, znany przede wszystkim z rozśmieszania publiczności. Były lider kabaretu Łowcy.B z pewnością przyciągnie przed ekrany swoich sympatyków. A jak z jego umiejętnościami tanecznymi? Czy będzie musiał nadrabiać je poczuciem humoru?

W zupełnie nowej roli zobaczymy Tomasza Zimocha, znanego dziennikarza i komentatora sportowego, a także jurora w "Celebrity Splash!". Tym razem to on stanie po drugiej stronie i będzie oceniany przez wymagające jury, a jego rywalizacja będzie komentowana przez innych. Jeśli będzie tak żywiołowy, jak w swoim sportowym komentarzu, to można spodziewać się błyskotliwych występów i szybko poszerzającego się grona wielbicieli.

Świat roztańczonych dziennikarzy, którzy również mają silne związki ze sportem, uzupełnia Paulina Chylewska, dziennikarka sportowa TVP. Żona Marcina Feddka, redaktora Polsat Sport, sprawdziła się już w wielu rolach, przede wszystkim na ekranie.

Na parkiecie pojawi się również aktorka Dominika Gwit, która regularnie pisze felietony i wydała książkę "Moja droga do nowego życia" o swojej walce z otyłością. Być może udział w "Dancing with the stars" będzie dla niej sposobem na taneczną metamorfozę, co w piątej edycji udowodniła aktorka Elżbieta Romanowska, zajmując drugie miejsce.

Czym zaskoczy widzów aktor Robert Koszucki? Kiedyś marzył, żeby być krawcem, pracował jako model i studiował w Akademii Wychowania Fizycznego, ale dopiero po zdaniu egzaminów do szkoły teatralnej nabrał pewności, że to był dobry życiowy wybór. Czy będzie żałował decyzji o wzięciu udziału w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Skład jurorski oraz prowadzących pozostaje bez zmian. "Taniec z gwiazdami" dla Polsatu produkuje firma Rochstar. Siódma edycja show już od marca.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający