Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"THE BRAIN - GENIALNY UMYSŁ" WE WTORKOWE WIECZORY W POLSACIE (zwiastun)Drukuj

Polsat (HD)
7 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowe show "The Brain - genialny umysł". Program będzie nadawany we wtorkowe wieczory, najpewniej w paśmie zajmowanym przez kilka sezonów przez "Hell's Kichen - Piekielna Kuchnia". Wiosną ten format nie będzie emitowany.

Prowadzącym "The Brain" będzie Jerzy Mielewski, dziennikarz i komentator Polsatu Sport. W jury zasiądą: aktor Cezary Żak, aktorka Anita Sokołowska oraz sportowiec Mariusz Pudzianowski.
"The Brain – genialny umysł" to program jakiego do tej pory w Polsce nie było. Nowatorski, ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np.: wykorzystaniem siły mięśni. Uczestnicy "The Brain" podejmują wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży. Co tydzień pięć nowych osób o genialnych umysłach będzie walczyć o nagrodę pieniężną, ale wygrać może tylko jedna. "The Brain - genialny umysł" zdobył ogromną popularność w dziewięciu krajach na świecie: Niemczech, Francji, Chinach, Włoszech, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii oraz USA.

Format "The Brain" pochodzi z katalogu Endemol Shine Group i będzie składać się z ośmiu odcinków. Polsat już emituje spot promujący program.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający