Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"NIANIA W WIELKIM MIEŚCIE" WIOSENNĄ NOWOŚCIĄ POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Romanse, toksyczne związki, trudne przyjaźnie, zazdrość, konkurencja, problemy zdrowotne, ale też odpowiedzialność, wzajemna pomoc i miłość - to wszystko już wiosną w "Niani w wielkim mieście". Nowy serial Polsatu będzie liczyć dwanaście odcinków.

Niezrealizowane marzenia o idealnej pracy często kończą się nowym pomysłem na życie. Los rzucił Danę (w tej roli Magdalena Lamparska), młodą kobietę po studiach, która chce realizować się jako psycholog, do ekskluzywnej agencji "Nianie na zawołanie", gdzie bardzo wymagającym szefem jest Monika (Kamila Baar-Kochańska), kobieta z charakterem i tajemniczą przeszłością…

Będą romanse, toksyczne związki, trudne przyjaźnie poddawane wielu próbom oraz troski i kłopoty wynikające z opieki nad dziećmi. Niania będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoimi problemami. Zazdrość, konkurencja, problemy zdrowotne, ale też odpowiedzialność, wzajemna pomoc i miłość.

W głównej obsadzie wystąpią: Magdalena Lamparska, Kamilla Baar – Kochańska, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski oraz pozostali aktorzy: Mateusz Rzeźniczak, Dorota Chotecka, Marta Chyczewska, Katarzyna Cynke, Dagmara Bąk, Aleksandra Grzelak. Będą również aktorzy, którzy pojawią się gościnnie w serialu: Daria Widawska, Krzysztof Wach, Natalia Klimas, Waldemar Błaszczyk, Joanna Orleańska, Paweł Orleański i Paweł Wawrzecki.

Serial "Niania w wielkim mieście" został wyprodukowany przez Akson Studio. Za reżyserię odpowiadają Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Operatorem obrazu jest Witold Płóciennik.

Konferencja prasowa "Niani w wielkim mieście" z udziałem twórców i aktorów odbędzie się 6 lutego.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający