Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: "NIANIA W WIELKIM MIEŚCIE" OD 7 MARCA. EMISJA WE WTORKI (zwiastun)Drukuj

Polsat (HD)7 marca Polsat rozpocznie emisję nowego serialu "Niania w wielkim mieście". W głównej obsadzie zobaczymy: Magdalenę Lamparską, Kamillę Baar – Kochańską, Przemysława Sadowskiego i Stefana Pawłowskiego. Warto przypomnieć, że tego samego dnia na antenie stacji zadebiutuje również show "The Brain - genialny umysł".

"Niania w wielkim mieście" opowiada historię młodej kobiety z prowincji, która przyjeżdża do dużego miasta i zatrudnia się jako niania do wynajęcia w agencji opiekunek do dzieci "Nianie na zawołanie". Szerzej o serialu pisaliśmy w tym newsie.
Serial "Niania w wielkim mieście" został wyprodukowany przez Akson Studio. Emisja w każdy wtorkowy wieczór.
#1 | Bożena dnia 03.02.17 21:54
Czyli to co w normalnym życiu w wielkim mieście. Nieraz to się zastanawiam czy w wielkim mieście tak faktycznie jest - nie jestem z wielkiego miasta i nie wiem czy te wszystkie rzeczy to nie są wymyślone. Albo jestem taka naiwna albo nie znam się na życiu Uśmiech
#2 | Ludwiqa dnia 05.02.17 19:37
TVN miał swoją Nianię opartą o amerykańską serię. Polsat wprowadza nianię osadzoną w realiach polskich co może być sukcesem.
#3 | Monika dnia 27.02.17 12:43
Zapowiada się kolejna fajna komedia oparta - jak pisała Ludwiqa - w polskich realiach. Wg mnie to właśnie to czym może one wygrać z Nianią tą amerykańską, jakoś łatwiej jest się znaleźć w realiach naszego kraju niż innego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający