Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁ AMC W "OTWARTYM OKNIE" CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy PolsatDo 30 czerwca potrwa "otwarte okno" kanału AMC w Cyfrowym Polsacie. Promocja jest skierowana do posiadaczy co najmniej pakietu Familijnego HD. Warto przypomnieć, że stacja zasiliła ofertę operatora w styczniu br.

Z ramówką AMC będą mogli zapoznać się klienci, którzy nie mają kanału w swoim abonamencie. Promocja dostępna bez dodatkowych opłat od pakietu Familijnego HD (nie dotyczy pakietu Darmowego).

AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, wielokrotnie nagradzane seriale oraz produkcje własne. Stacja dostępna na pozycji 55.
#7 | Janek dnia 17.02.17 17:24
Mam w paczce AMC. Bardzo ciekawy kanał, dobre filmy, nawet jeśli to te stare. Ale faktem jest, że najczęściej dobre kino się po prostu nie starzeje. Myślę, że ta akcja sprawi, że kilka osób w CP zmieni pakiet Z przymrużeniem oka
#8 | Afgeniusz dnia 18.02.17 17:05
Jedno z takich otwartych okien mnie skusiło na przejście na wyższy pakiet Z przymrużeniem oka Teraz mam prawie wszystkie kanały Uśmiech I do tego dokupiony pakiet Eleven - nic więcej od TV nie oczekuje Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający