Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

II SEZON "GLINIARZY" W POLSACIE. CO W NOWYCH ODCINKACH?Drukuj

Polsat (HD)Wiosną czeka nas kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w drugim sezonie, codziennego serialu paradokumentalnego "Gliniarze". Nowe odcinki od 27 lutego na antenie Telewizji Polsat.

Wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli ponownie śledzić codzienną pracę i losy dwóch zespołów policjantów wydziału kryminalnego - Natalii Nowak i Roberta Barcza oraz Olgierda Mazura i Krystiana Górskiego. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Przed nimi szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Każdy odcinek "Gliniarzy" to konfrontacja jednego zespołu detektywów, a w nim dwie zamknięte historie kryminalne. Jedna zawsze będzie dotyczyła najcięższych przestępstw, takich jak: zabójstwa, porwania, rozboje, narkotyki i zorganizowana przestępczość. Natomiast druga to mniej skomplikowana sprawa wprowadzająca odrobinę humoru do narracji, np.: celebrytka podejrzewająca, że ktoś ją fotografuje, internetowy podrywacz, kobieta śledzona przez...ducha, żartowniś sabotujący pracę policji czy narzeczony, która znika na kilka dni przed ślubem. Dodatkowo zaprezentowane zostaną elementy życia prywatnego policjantów i relacji między nimi.

W najnowszym sezonie Olgierd i Krystian zmierzą się, dla przykładu: z rosyjskimi gangsterami, zajmą się sprawą morderstwa strażnika więziennego, czy policjanta zastrzelonego przed swoim domem. Przed zespołem również bardzo trudne śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa kilkunastoletniego dziecka oraz walka o życie zakładników. Natomiast zespół Natalii i Roberta będzie, między innymi, prowadził dochodzenie w następujących sprawach: tajemnicze zniknięcia nastoletnich bliźniaków, zaginięcie mężczyzny, który ma pokaźny arsenał broni, zamordowany właściciel portalu randkowego, obrót narkotykami ukrytymi w zabawach, czy przerażający handel ludzkimi organami.

Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce. "Gliniarze" zaintrygują widzów z całej Polski, ukazując im mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami.

Producentem "Gliniarzy" jest firma OUTSET Films. Drugi sezon będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający