Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PROGRAM "SKANDALIŚCI" W POLSAT NEWS ŚLEDZI 262 TYS. WIDZÓWDrukuj

Polsat News (HD)Program "Skandaliści", emitowany w Polsat News w soboty o godzinie 20:00, śledziło od początku 2017 roku średnio 262 tysięcy widzów, co przełożyło się na średnie udziały na poziomie 1,6% w grupie wszystkich badanych oraz 0,96% w grupie 16-49.


Największym zainteresowaniem widzów cieszył się odcinek emitowany 28 stycznia, w którym gościem Agnieszki Gozdyry był Marian Kowalski. Program tego dnia obejrzało średnio prawie 350 tysięcy widzów, co przełożyło się na średnie udziały na poziomie 2,1% wśród wszystkich badanych oraz 1,6% w grupie 16-49. Polsat News, 28 stycznia, w czasie nadawania "Skandalistów", był najchętniej wybieraną stacją informacyjną w grupie komercyjnej.


Dane: NAM/Polsat
#1 | Janusz dnia 08.02.17 19:18
Program oceniam jako bardzo wartościowy, bardzo interesujący, a prowadząca ma bardzo dużą smykałkę do wynajdywania tematów i wydobywania z gości ciekawostek. A to już daje spory potencjał na to, żeby nazwa programu nie była abstrakcyjna Uśmiech. Poza tym, Polsat News to dobra marka, dla mnie nr 1 w publicystyce.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający