Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIEMY, Z KIM ZATAŃCZĄ GWIAZDY W VII EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" (wideo)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiSiódma seria programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już od 3 marca w Polsacie. Na antenie stacji emitowany jest już spot przedstawiający wszystkie pary nowej serii show.

Wszystkie pary nowej edycji "Tańca z gwiazdami":
1. Natalia Szroeder i Jan Kliment
2. Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz
3. Dominika Gwit i Żora Koroliow
4. Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska
5. Paulina Chylewska i Jacek Jeschke
6. Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa
7. Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino
8. Tomasz Zimoch i Paulina Biernat
9. Katarzyna Sawczuk i Wojciech Jeschke
10. Marcin Korcz i Wiktoria Omyła
11. Monika Mariotti i Rafał Maserak


Skład jurorski oraz prowadzących pozostaje bez zmian. "Taniec z gwiazdami" dla Polsatu produkuje firma Rochstar. Siódma odsłona od 3 marca o godz. 20:00.
#1 | Kolin dnia 12.02.17 20:23
Już niecały miesiąc i powrót tańca. Cieszy mnie, że Polsat nadal kontynuuje ten format, bo pod jego skrzydłami program znakomicie się rozwinął.
#2 | Pitago dnia 12.02.17 22:21
Powiem szczerze, że mnie pozytywnie zaskoczyli Uśmiech Nie spodziewałem się tak fajnej ekipy Uśmiech VII edycja to myślałem, że już będzie problem z gwiazdami a tu proszę... Będzie ciekawie! Uśmiech
#3 | Janek dnia 13.02.17 15:45
Jak miło, że taniec z Gwiazdami wraca do ramówki Polsatu. Bardzo dobre show, które chętnie z żoną oglądamy. Fantastycznie też, że tyle nowych gwiazd się pojawiło w Polsacie.
#4 | Mirek dnia 23.02.17 15:37
Ciekawy zestaw par. No i jest sporo gwiazd. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić Kałamagi w jakimś walcu. I to powinien być czarny koń tej edycji Polsatowskiego show Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający