Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"RZUĆ WSZYSTKO CO ZŁE" W SPOCIE WIZERUNKOWYM POLSATUDrukuj

Polsat (HD) Na antenie Telewizji Polsat zadebiutował klip promujący wiosenną ramówkę. W spocie, w którym wykorzystano piosenkę Zbigniewa Wodeckiego "Rzuć wszystko co złe", wystąpiły gwiazdy najważniejszych pozycji stacji, jak i również sam artysta.

W spocie wizerunkowym zobaczyliśmy aktorów seriali "Niania w wielkim mieście" i "Przyjaciółki", ekipę "Naszego nowego domu" z Katarzyną Dowbor na czele, jurorów i prowadzącego "The Brain. Genialny umysł", Dorotę Gawryluk i Jarosława Gugałę z "Wydarzeń", Karolinę Szostak, Pawła Wójcika, Romana Kołtonia i Jerzego Mielewskiego z redakcji sportowej, jurorów i gospodarza "Idola", uczestników i prowadzących "Twoja twarz brzmi znajomo", gwiazdy "Tańca z gwiazdami" oraz Zbigniewa Wodeckiego.
#1 | Arek dnia 22.02.17 13:56
Spot ciekawy. Ale i bez niego będę oglądał Polsat. Tak już mam.
#2 | Dominika dnia 23.02.17 15:41
Mi też się ten spot wydaje taki bardzo sympatyczny. Bardzo zachęca do tego, żeby spędzić parę dłuższych chwil z Polsatem. Umiejętnie pokazane najciekawsze elementy wiosennej ramówki - o to chodzi.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający