Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT Z NAGRODĄ DLA PROMOTORA SPORTÓW LOTNICZNYCHDrukuj

Polsat Sport (HD)Redakcja Polsatu Sport otrzymała nagrodę specjalną w plebiscycie CUMULUSY 2016. Stacja została wyróżniona "Błękitnym Cumulusem", przyznawanym dla Promotora Sportów Lotniczych. Uroczysta gala, na której uhonorowano 10. najlepszych polskich sportowców lotniczych, odbyła się w sobotni wieczór.

Statuetkę "Złotego Cumulusa 2016" oraz 10 tys. zł zdobył Paweł Kozarzewski.

Trzy dyscypliny z szerokiego wachlarza sportów lotniczych – spadochroniarstwo, motoparalotniarstwo i akrobacje szybowcowe znalazły się w programie The World Games 2017, które od 20 do 30 lipca odbędą się we Wrocławiu i będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu.

Ideą plebiscytu CUMULUSY jest docenienie polskich przedstawicieli sportów lotniczych. Ich talentu, pasji, ambicji, sportowych zacięć, konsekwentnego treningu i najwyższej klasy umiejętności lotniczych.
#1 | Marek dnia 22.02.17 14:08
Akurat sportów lotniczych nie oglądam, ale Polsat Sport i tak uważam za najlepszy kanał sportowy. Kiedyś taki był Eurosport, ale teraz zdecydowanie lepszy jest Polsat Sport.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający