Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TRUDNE SPRAWY" I "DLACZEGO JA?" - ZAPOWIEDŹ NOWYCH ODCINKÓWDrukuj

Polsat (HD)W wiosennej ofercie Telewizji Polsat znajdą się premierowe odcinki codziennych seriali paradokumentalnych: "Trudne sprawy" i "Dlaczego ja?". Zapowiedź nowych odcinków poniżej.

W najnowszym sezonie "Trudnych spraw" poznamy m.in. 19-letnią Weronikę, którą uwiódł znany w mieście kobieciarz i fotograf Daniel. Mimo, że mężczyzna zdradził ją ze swoją byłą dziewczyną, zaślepiona uczuciem nastolatka ponownie pozwala się uwieść. Daniel nagrywa ich miłosne igraszki ukrytą kamerą a nagranie udostępnia w Internecie. Zaczyna się walka o dobre imię dziewczyny...
W innym odcinku zobaczymy historię Damiana, wykładowcy, który zostawił żonę i córkę dla swojej studentki Zuzy. Ich związek nie spodoba się dziekanowi więc Damian rezygnuje z pracy. Niestety rozrzutna Zuza szybko trwoni oszczędności kochanka. Z czasem profesor uświadamia sobie, że tęskni za swoim poprzednim życiem i rodziną. Czy mężczyzna odzyska swoje dawne życie? A może stracił już wszystko?
Bohater innej opowieści będzie natomiast musiał zmierzyć się z ludzką zawiścią. 12-letni Mateusz Kaszubski jest dobrym uczniem i marzy o aktorstwie. Wreszcie otrzymuje szansę zagrania w filmie, musi jednak otrzymać zgodę szkoły na nieobecność na zajęciach. Niestety dyrektor szkoły sabotuje plany chłopaka. Okazuje się, że konkurentem Mateusza do roli w filmie jest syn dyrektora. Czy matactwa mężczyzny wyjdą na jaw? Czy zazdrosny dyrektor zniszczy marzenia chłopca?

W "Dlaczego ja?" zobaczymy nowe zaskakujące historie z życia wzięte. W pierwszym odcinku poznamy 15-letnią Magdę Boroń i jej przyjaciół. Grupa nastolatków przez swoją niefrasobliwość przyczyni się do śmierci przypadkowej osoby. Wyrzucona przez nich butelka po winie doprowadzi do tragicznego wypadku samochodowego, w którym pasażerka samochodu dozna poważnych obrażeń i umrze. Magda przyzna się do winy. Czy to rzeczywiście ona jest sprawcą? A może ktoś inny jest prawdziwym winowajcą? Jeśli tak, to dlaczego dziewczyna wzięła winę na siebie?
W nowym sezonie zobaczymy także historię 17-letniego Mateusza Mazura. Chłopak po kłótni ze swoją matką pójdzie na imprezę do swojej byłej dziewczyny i postanowi dobrze się zabawić. Niestety wieczór skończy się dla niego tragicznie. Zostanie znaleziony na kamienistej ścieżce w ogrodzie. Chłopak trafi na OIOM, a policja rozpocznie dochodzenie. Jedno będzie pewne - Mateusz musiał wypaść z okna, z drugiego piętra. Czy nastolatek przeżyje? Czy wypadł z okna przez nadmiar spożytego alkoholu? Może chciał popełnić samobójstwo, a może ktoś go wypchnął...
Z kolei na przykładzie Kacpra Michalaka i jego rodziny przekonamy się jak skomplikowane mogą być relacje rodzinne. Mężczyzna spędził niewinnie 7 lat w więzieniu za molestowanie swojej 14-letniej córki. Kiedy zostanie oczyszczony z zarzutów i wyjdzie na wolność będzie chciał zapytać córkę dlaczego kłamała i skazała go na życie za kratami. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż ma sądowy zakaz zbliżania się do dziewczyny. Czy mężczyzna znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie? Czy uda mu się porozumieć z córką? Jaką tajemnicę ukrywa dziewczyna? "Z całą pewnością jednak nic nie będzie takie, jakim się wydaje". Te słowa doskonale opisują także historię innej bohaterki serialu - Kingi Adamczyk. Dziewczyna zostanie uprowadzona a następnie wypuszczona przez porywacza po zapłaceniu przez jej ojca okupu. Mimo uwolnienia Kingi, policja prowadzi dochodzenie aby odnaleźć sprawcę. Zgromadzone w trakcie śledztwa dowody wskazują jednoznacznie, że dziewczyna upozorowała swoje porwanie. Komisarzom pozostaje tylko ustalenie czy pomagał jej w tym jej nowy chłopak. Pomimo to Kinga nie przyznaje się do winy. Dopiero, kiedy prawdziwy sprawca popełnia błąd, komisarze dochodzą do wniosku, że jednak mówiła prawdę. Oprawca dziewczyny pojawia się ponownie i rozpoczyna się dramatyczna walka o jej życie...

Premierowe odcinki "Trudnych spraw" i "Dlaczego ja?" od 27 lutego w dni powszednie odpowiednio o godzinie: 13:00 i 14:45 w Polsacie.
#1 | Janek dnia 23.02.17 16:14
Lubię te programy, między innymi dzięki nim często zaglądam na Polsat. Zapowiedź wygląda, że zapowiadają się najbliższe odcinki ciekawie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający