Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZAPOWIEDŹ WIOSENNEJ SERII "DALEKO OD NOSZY - REANIMACJA"Drukuj

Polsat (HD)Po kilku latach przerwy powraca najbardziej zwariowany personel medyczny w Polsce. Już od marca w Polsacie nowy sezon serialu 'Daleko od noszy - Reanimacja". Zespół małego, miejskiego szpitala będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, zaskakującymi wydarzeniami i tajemniczymi chorobami.

Początek nowej serii zapowiada spore zmiany kadrowe, które obfitować będą w szereg zaskakujących, absurdalnych i przezabawnych sytuacji. Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) otrzyma nominację na Ministra Zdrowia. Z tej niepowtarzalnej okazji przejęcia fotela szefa postanowi skorzystać dr Kidler (Paweł Wawrzecki). Pojawi się jednak jeden mały problem… nowym ordynatorem ma zostać kobieta. Dzięki wyjawionym przez Łubicza tajemnicom jego gabinetu oraz swoim zdolnościom aktorskim Kidlerowi uda się zrealizować swój chytry plan i zacznie funkcjonować w szpitalu jako dwie różne osoby. Personel szpitala wzbogaci się także o nową, bardzo atrakcyjną pielęgniarkę Ritę (Katarzyna Glinka), byłą stewardessę, która niewiele wie o medycynie, za to bardzo dobrze zna życie. Rita będzie pod każdym względem zafascynowana… panią Ordynator. Na dodatek jej bratnią duszą od intymnych zwierzeń zostanie Dr Kidler... Nowych wrażeń dostarczy również pojawienie się brata salowego Basena. Wszechstronnie uzdolniony Oskar (Andrzej Nejman) coraz częściej zacznie przychodzić do pracy w zastępstwie za Basena (Piotr Gąsowski). Wszystko dlatego, że salowy wda się w cichy romans na mieście... Spore zamieszanie w szpitalu wprowadzi także Aniela (Doda) – nowy kierowca sanitarki.
Czy mistyfikacja Kidlera z panią Ordynator wyjdzie na jaw? Czy romans Basena zostanie wykryty?

Czy fascynacja Rity panią Ordynator przerodzi się w coś poważnego i czy Kidler to wykorzysta? O tym wszystkim przekonamy się już wiosną.

W najnowszym sezonie "Daleko od noszy" ponownie pojawią się ulubieńcy widzów: siostra Basen (Hanna Śleszyńska), doktor Kidler (Paweł Wawrzecki) ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski), salowy Basen (Piotr Gąsowski), siostra Basia (Agnieszka Suchora), doktor Wstrząs (Krzysztof Tyniec), doktor Kraśnik (Rafał Rutkowski) siostra Magda (Magdalena Mazur) oraz pacjent Nowak (Bogusław Kaczmarczyk). W tym sezonie do wesołej szpitalnej ekipy dołączyli: Katarzyna Glinka - siostra Rita; Michał Lewandowski – Kuba, narzeczony Rity; Andrzej Nejman - Oskar, brat Basena oraz Doda jako Aniela – kierowca sanitarki. Gościnnie zobaczymy także Daniela Olbrychskiego w roli Wiedźmina.

Na zlecenie Telewizji Polsat "Daleko od noszy - Reanimacja" produkuje TFP Sp. z .o. Scenarzystą i reżyserem serialu jest Krzysztof Jaroszyński. Emisja premierowych odcinków już od 4 marca, w każdą sobotę o godz. 16:15.
#1 | Wawrynka dnia 23.02.17 15:44
Pamiętam że kiedyś ten serial już był w Polsacie, bo go dużo oglądałem i ogólnie świetnie bawił żartem sytuacyjnym, aluzjami i niezłym aktorstwem. I przede wszystkim przezabawnymi dialogami. Liczę na to samo w przypadku reaktywacji.
#2 | Dodek dnia 28.02.17 12:56
Też sobie ostrzę ząbki. Szczególnie ciekawi postać nowej kierowczyni sanitarki. Jak to Polsat zrobił, że udało mu się zaangażować tak wielką gwiazdę, jaką jest Doda? Szacun!
#3 | Wojciech dnia 28.02.17 15:15
No faktycznie aktorzy znani i lubiani - z pierwszej ligi. Mam nadzieję, że kontynuacja będzie tak dobra jak poprzednie edycje. Czekam z niecierpliwością.
#4 | Monny dnia 28.02.17 19:46
Kiedyś to był jeden z moich ulubionych seriali Uśmiech Fajnie, że polsat postanowił go reaktywować Z przymrużeniem oka Czekam na pierwszy odcinek!
#5 | Piotr Aorta dnia 03.03.17 16:12
To jest ten serial, którego mi bardzo brakowało. Pamiętam, że jak wcześniej był w Polsacie, to normalnie płakałem ze śmiechu na prawie każdym odcinku. Oby wrócili z takim samym hukiem!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający