Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSENNE PREMIERY POLSATU BEZ DODATKOWYCH OPŁAT W IPLIDrukuj

IPLAUżytkownicy IPLI będą mogli zobaczyć nowości wiosennej ramówki oraz premierowe sezony popularnych programów Polsatu bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach.

Wśród wiosennych nowości w telewizji internetowej IPLA pojawią się seriale i programy rozrywkowe. Nowy serial "Niania w wielkim mieście" ukaże perypetie szukającej pracy, szczęścia i miłości dziewczyny z prowincji. Nowa odsłona zwariowanego serialu "Daleko od noszy - Reanimacja" to jeszcze więcej zaskakujących wydarzeń. W paradokumentalnej produkcji "Ameryka marzeń" nie zabraknie burzliwych emocji, wzlotów, upadków czy wzruszeń w wykonaniu naszych rodaków mieszkających za oceanem. Po latach powrócił również pierwszy talent show w polskiej telewizji – kultowy i rozśpiewany "Idol". Nowatorski "The Brain. Genialny umysł" odkryje siłę i zdolności ludzkiego mózgu – jego bohaterami będą zwykli ludzie, których zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy.

Wiosna przyniesie również nowe odcinki seriali i programów rozrywkowych doskonale już znanych i lubianych. Są wśród nich: "Przyjaciółki", "Świat według Kiepskich", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Kabaret na żywo", "Trudne sprawy", "Dlaczego ja", "Na ratunek 112", "Gliniarze", "Nasz nowy dom" oraz "Zdrady". W przypadku seriali emitowanych co tydzień, takich jak "Przyjaciółki" czy "Niania w wielkim mieście", począwszy od 2. odcinka internauci obejrzą w IPLI najnowsze odcinki aż 7 dni przed premierą w telewizji. Seriale codzienne, takie jak "Pierwsza miłość", są udostępniane na dzień przed emisją telewizyjną.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, największa telewizja internetowa IPLA przygotowała także własne produkcje – materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Będą one dostępne w IPLI jako uzupełnienie i dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Wybrane treści z nowej ramówki Polsatu będzie można także pobrać i zapisać na swoim smartfonie lub tablecie i dzięki temu oglądać nawet bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie, pociągu czy w lesie. Dodatkowo użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego Android oraz iOS mogą pobrać ponad 7,5 tys. wideo spośród materiałów bezpłatnych, np. seriale i programy Telewizji Polsat, telenowele wenezuelskie, filmy i serie dla dzieci oraz inne VOD, oraz wybrane filmy, seriale i serie dostępne w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA DZIECI. Pobranie wideo jest możliwe wraz z pakietem IPLA EXTRA.

Oprócz premierowych odcinków najnowszych propozycji Telewizji Polsat w marcu nie zabraknie również nowych tytułów filmowych. Wśród nich między innymi obsypany nagrodami "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego ukaże krwawe wydarzenia, które do dziś budzą wielkie emocje. Thriller biograficzny "Snowden" przedstawi historię byłego pracownika CIA i NSA, który, ujawniając tajne dane, doprowadził do największego przecieku informacji w USA.
#1 | Mikulasz dnia 28.02.17 12:59
Znakomity pomysł, żeby najciekawsze rzeczy z anten Polsatu udostępniać także z poziomu ipli. Dzięki temu ten player sporo zyskuje na wartości!
#2 | Mitula dnia 28.02.17 19:55
Ipla jest super! Ostatnio odkryłem ten player i jestem zachwycony możliwościami Uśmiech Przez dekoder, na tablecie a nawet czasem na telefonie oglądam - super sprawa naprawdę Uśmiech
#3 | Olo dnia 03.03.17 16:10
Odkąd mam Cyfrowy Polsat, czyli od 5 lat, korzystam z ipli i fajnie to widać w tym czasie, jak bardzo sie rozwija, jak wszystko zprawniej działa, jak powiększają się biblioteki. Jest tam po prostu po co zajrzeć.
#4 | Mirek dnia 06.03.17 13:03
Tak naprawdę IPLA to bardzo fajny pomysł Polsatu, też korzystałem z niego kiedyś jak nie miałem jeszcze CP, ale odkąd mam dostęp jest dużo większy więc mam też dużo więcej możliwości programowych.
Dla mnie super propozycja Polsatu.
#5 | Piotrek dnia 06.03.17 20:41
Dokładnie, ja jeszcze jak ipla startowała pierwszy raz tam wchodziłem, ale w zasadzie nie było nic ciekawego. Dopiero potem, jak już Cyfrowy Polsat ją wykupił, można było zauważyć, że ofertę mają mega i praktycznie w każdej tematyce jest coś interesującego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający