Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"WALKA O PIERSI" - NOWY PROGRAM W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)Nadszedł czas na program, w którym Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust. W "Walce o piersi" poznamy historie kilku kobiet zmagających się z różnymi schorzeniami piersi.


W "Walce o piersi" poznamy osiem Pań, które zdecydowały się opowiedzieć swoje historie – niekiedy są one szokujące lub wręcz przerażające, lecz te kobiety są zawsze pełne wiary, że wreszcie uporają się z problemami. Bohaterki programu opowiadają o trudnej, niekiedy dramatycznej walce ze śmiertelną chorobą, ale także o życiu z wadami piersi, które odbierają radość życia. Usłyszymy o przemocy fizycznej i psychicznej ze strony najbliższych, o deformacji piersi i o kompleksach, które utrudniają kontakt z ludźmi.

Kamera będzie towarzyszyła bohaterkom programu na wszystkich etapach – od wstępnych konsultacji i diagnozy, przez sam zabieg, aż po okres rehabilitacji. Poznajemy dotąd skrywane sekrety, jesteśmy świadkami diagnoz i rokowań, obserwujemy łzy smutku i radości. Zespół znakomitych lekarzy ze szpitala MSWiA zadba o to, aby komfort życia pacjentek po operacji był zdecydowanie lepszy.

Program został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Zdrowia. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 6 marca o godz. 21:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający