Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"THE BRAIN. GENIALNY UMYSŁ" JUŻ JUTRO W POLSACIE (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Już jutro o godzinie 20:05 na antenie Polsatu zadebiutuje nowy, ekscytujący show, "The Brain. Genialny Umysł". Jedną z uczestniczek o niezwykłych zdolnościach będzie Martynka, która z niesamowitą szybkością odejmuje i dodaje w pamięci ciąg liczb.

Podobne zadanie otrzymają jurorzy. Jak poradzą sobie z tym wyzwaniem?
"The Brain. Genialny Umysł" to program jakiego do tej pory w Polsce nie było! Nowatorski, ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni.
#1 | Adam Okoniewski dnia 06.03.17 16:03
Ten program może być hitem ramówki
#2 | Mahdi dnia 06.03.17 23:17
Już nie mogę się doczekać. Spoty reklamowe w TV4 i Polsacie zapowiadają świetne widowisko. The Brain chyba zgarnie widownię.
#3 | Zuska dnia 07.03.17 18:28
Jeszcze tylko 1,5 h i startuje! Spoty reklamujące polsatu bardzo dobre, czekamy z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający