Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WTORKOWE NOWOŚCI POLSATU Z BARDZO DOBRĄ OGLĄDALNOŚCIĄDrukuj

Polsat (HD)Geniusze z show "The Brain. Genialny umysł" oraz bohaterowie serialu "Niania w wielkim mieście" zawojowali serca i umysły widzów Polsatu. Premierowy odcinek programu, w którym zwykli ludzie prezentują swoje ponadprzeciętne umiejętności zgromadził przed telewizorami ponad 2,5 mln widzów. Natomiast losy Dany w serialu "Niania w wielkim mieście" śledziło ponad 1,7 mln widzów.

Udziały w rynku w trakcie emisji "The Brain" wyniosły 19,3% w grupie komercyjnej i 15,4% wśród wszystkich badanych, z kolei w trakcie "Niani w wielkim mieście" Telewizja Polsat zanotowała 14,1% w grupie 16-49 i 13,2% w grupie 4+. Stacja z wynikiem 15,1% w grupie komercyjnej i 13,2% w 4+ uplasowała się na pozycji lidera wśród wszystkich stacji telewizyjnych w ciągu całego dnia.

Już za tydzień, we wtorek 14 marca o godzinie 20:05 drugi odcinek show "The Brain. Genialny umysł", a zaraz po nim o 21:35 - "Niani w wielkim mieście".


Dane: NAM za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający