Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY PLUSH NA KARTĘ I 2 OFERTY "BEZ KONSEKWENCJI" DLA MŁODYCHDrukuj

PlushPlush, marka stworzona specjalnie dla młodych, odświeża swoją ofertę, aby jeszcze bardziej spełnić oczekiwania młodych w zakresie zaspokojenia ich potrzeb. Od dzisiaj można wybierać pomiędzy ofertą kompleksową i internetową.

Nowy Plush na Kartę to trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej. W każdej z ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z Internetu w technologii LTE. To także całkowita nowość na rynku, której nie oferuje żaden inny operator – Pakiet YouTube. Pakiet jest specjalnie zoptymalizowany do smartfonów i pozwala na oglądanie nawet do trzech razy więcej wideo. Kosztuje tylko 5 zł miesięcznie w każdej nowej ofercie Plush na Kartę.

Nowy Plush na Kartę, to:
* oferta kompleksowa lub internetowa i w każdej z nich trzy pakiety usług do wyboru,
* nowe i tańsze pakiety usług za 10, 20 i 25 zł na 30 dni,
* Facebook za darmo w każdym pakiecie,
* zestaw social media bez limitu (Messenger, Instagram, WhatsApp) w najwyższym pakiecie usług,
* dla przenoszących numer 50% rabatu przez trzy miesiące na pakiety,
* usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł,
* ekstra pakiety nawet do 50 GB za każde doładowanie w ofercie internetowej,
* dodatkowy zoptymalizowany pakiet YouTube za 5 zł miesięcznie,
* szybki Internet LTE Plus.

Plush na Kartę w ofercie kompleksowej to usługi bez limitu wraz z pakietami internetowymi:
1. Oferta za 25 zł na 30 dni: pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.
2. Pakiet internetowy 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni.
3. Najtańszy zestaw za 10 zł na 30 dni z pakietem internetowym 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

Plush na Kartę oferta internetowa to darmowe GB z bezpłatnym transferem danych w ramach Facebooka lub zestawu social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) oraz do wyboru usługi, z których chcemy korzystać:
1. Za 25 zł na 30 dni pakiet rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.
2. Za 20 zł na 30 dni oferta z pakietem rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne.
3. Za 10 zł na 30 dni SMS-y i MMS-y bez limitu.

Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowania.

Wraz z nową ofertą Plush na Kartę pojawią się nowe startery, w tym całkowita nowość - z darmowymi GB i social mediami po doładowaniu.

Przenoszący numer do Plusha jak zawsze otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za jedyne 12,50 zł można mieć rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB i social media bez konsekwencji.
#1 | Victeur dnia 14.03.17 22:26
Dobry pomysł na te darmowe transfery z fejsa i pakiet YouTube. Dla mnie jest to na ten moment rozwiązanie optymalne. Trzeba będzie się do tego Plusha przyzwyczaić.
#2 | Maniek dnia 15.03.17 21:06
Rzeczywiście całkiem nieźle to wygląda. I rzeczywiście pakiet YT jest jakby na mnie pomyślany. Plush rzeczywiście fajną ofertę zmajstrował.
#3 | Wiktorio dnia 24.03.17 14:18
Powiem Wam że nie spodziewałem się nawet po Plush że ma czy może mieć taką dobrą ofertę. tak szczerze to nawet nie znajduję u innych operatorów niczego co mogłoby to przebić. Jasne, jest to subiektywna ocena pod kątem moich potrzeb, ale co jestem zaskoczony w sensie pozytywnie zaskoczony, to jestem! Brawo Wy Plush!
#4 | Donald dnia 26.03.17 20:46
Tak jak kiedyś niespecjalnie Plusha starałem się dostrzec, to tak teraz po przyjrzeniu się niuansom oferty widzę, że jednak jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Szczególnie dla tych, co w socjal mediach ciągle siedzą i grzebią i bez tego żyć nie mogą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający