Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GOLF CHANNEL POLSKA STARTUJE W CYFROWYM POLSACIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatJuż dziś w pakiecie sportowym Cyfrowego Polsatu na pozycji 20, startuje nowa stacja sportowo-lifestylowa – Golf Channel Polska. To jedyny tego typu 24-godzinny kanał, który oferuje dostęp do emocji, rozrywki i wszechstronnych informacji na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu. To także jedyny w Polsce kanał, który prezentuje transmisje na żywo z najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych – PGA TOUR.

Niesamowita energia, emocje sportowej rywalizacji, żywiołowy doping kibiców, piękno i różnorodność pól golfowych całego świata, a do tego oferta programów szkoleniowych, rozrywkowych oraz informacyjnych czynią Golf Channel Polska unikatową ofertą. Program nadawany będzie w jakości HD, przez całą dobę, z polskim komentarzem najlepszych rodzimych sprawozdawców sportowych, będących również prywatnie prawdziwymi pasjonatami golfa. Ramówkę Golf Channel Polska tworzą 3 główne bloki tematyczne: sport i transmisje na żywo, lifestyle, rozrywka i programy informacyjne i nauka gry w golfa i fitness. Stacja ruszy 18 marca w samo południe.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13,0°E o częstotliwości 10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

Aktualizacja (godz. 12:00): Stacja ruszyła z regularną emisją.
#1 | Duszan dnia 18.03.17 17:56
Jednym słowem polsat zyskał dostęp do ważnych wydarzeń związanych z golfem, to do czego w tej chwili miał prawa canal+. Jak dla mnie to dość ciekawa dyscyplina i chętnie ją oglądnę.
#2 | Terlik dnia 20.03.17 15:44
Golf może i nie jest najbardziej popularną dyscypliną w Polsce, ale to się zmienia i coraz więcej Polaków uczestniczy w tej prestiżowej grze. Fajnie, że ten kanał będzie promowany na Polsacie.
#3 | Szymek dnia 20.03.17 20:48
Ja tam lubię golfa i nawet kilka godzin dziennie mi się zdarzy spędzić przy tej dyscyplinie. A i sam sobie czasem popykam. Tak że tu mogę pochwalić Cyfrowy Polsat - to jest dobry kierunek.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający