Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GOLF CHANNEL POLSKA NA WYŁĄCZNOŚĆ W CYFROWYM POLSACIE. DO 23.04 W "OTWARTYM OKNIE"Drukuj

Cyfrowy PolsatDo oferty Cyfrowego Polsatu, na wyłączność wśród platform satelitarnych, dołączył w ostatnią sobotę nowy kanał telewizyjny – Golf Channel Polska nadawany w jakości HD. Przez ponad miesiąc, do 23 kwietnia br. stacja będzie dostępna w ramach "otwartego okna" dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD.

Docelowo kanał będzie można oglądać w ramach pakietu Sport HD. Abonenci platformy znajdą Golf Channel Polska na pozycji 20 w dekoderze. Z aktywną opcją ON THE GO Golf Channel Polska można oglądać mobilnie – na smartfonach, tabletach i komputerach – w serwisie Cyfrowy Polsat GO, nawet na 3 urządzeniach jednocześnie.

Golf Channel Polska w całości poświęcony jest jednej dyscyplinie sportu. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu widzowie mogą śledzić najbardziej aktualne newsy golfowe oraz transmisje na żywo z polskim komentarzem, m.in. z PGA TOUR – najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych na świecie.
#1 | Erwin dnia 24.03.17 13:52
Golf to jeden z najbardziej niedocenianych sportów. A tak naprawdę potrafi niezwykle wciągnąć. Dlatego bardzo się cieszę, że kanał golfowy jest w Cyfrowym Polsacie, bo dla mnie to oznacza długie godziny przed telewizorem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający