Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWY PROGRAM DOROTY GAWRYLUK OD 29.03 W POLSAT NEWS (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)Wiosną Polsat News wprowadza nową pozycję programową w wieczornej ramówce. Już w środę, 29 marca o godzinie 21:00 zagości nowy, autorski program Doroty Gawryluk "#DorotaGawrylukZaprasza".


Dorota Gawryluk powraca z autorskim programem publicystycznym. Co tydzień, w środowe wieczory, na antenie Polsat News, zaproszeni goście zetrą się w merytorycznej dyskusji poświęconej najważniejszym tematom politycznym, społecznym oraz gospodarczym. Dzięki programowi widzowie sami będą mogli wyrobić sobie opinię na omawiane problemy. W trakcie programu na stronie Polsatnews.pl dostępne będzie głosowanie, w którym każdy będzie miał możliwość wskazania tego, kto bardziej go przekonał do swoich argumentów.

W programie "#DorotaGawrylukZaprasza" nieodłączonym elementem są media społecznościowe. Widzowie za ich pośrednictwem mogą brać aktywny udział w dyskusji m.in. w serwisie Twitter korzystając z hashtagu #DorotaGawrylukZaprasza, jak również wpisując komentarze na stronie programu na Facebooku. Najbardziej interesujące wypowiedzi będą publikowane na żywo w trakcie emisji programu, natomiast wybrane pytania użytkowników – zadawane gościom w studiu.

Program "#DorotaGawrylukZaprasza" będzie realizowany na żywo z udziałem publiczności. Pełne wydania będzie można obejrzeć po emisji w serwisie Polsatnews.pl w zakładce "Nasze Programy".
#1 | Bartek dnia 27.03.17 22:49
To może być bardzo ciekawe. Pani Gawryluk jest jedną z najlepszych dziennikarek nie tylko w Polsacie, ale ogólnie w tv polskojęzycznej. Dla mnie to gwiazda Polsatu News.
#2 | Viking dnia 10.04.17 10:39
Polsat News i Polsat News 2 to na pewno najlepsze kanały informacyjne w Polsce od strony merytorycznej. A taki program jak To był dzień na świecie miażdży swoją "konkurencję". Uśmiech
A jak w szczegółach prezentuje się oferta kanału Polsat News można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający