Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SZUKA CHĘTNYCH DO NOWEGO REALITY SHOW "WYSPA PRZETRWANIA" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)"Wyspa przetrwania" to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat. Stacja rozpoczyna właśnie castingi, w których wyłoni grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, z własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii.

"Wyspa przetrwania" to przygodowy program reality show dla każdego. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej. Jeśli jesteś pełnoletni, lubisz wyzwania i podróże, chcesz się sprawdzić w walce z dziką naturą i innymi uczestnikami - zgłoś się. Siła, intelekt, wytrwałość, umiejętność w pracy w grupie z pewnością pomogą przyszłym mieszkańcom wyspy w przetrwaniu na niej kilku tygodni.

Zgłoszenia mailowe ze zdjęciem należy przesyłać na adres: casting@wyspaprzetrwania.tv. Oprócz krótkiej notki o sobie, w której powinny się znaleźć podstawowe informacje takie jak: wiek kandydata, zawód, wykształcenie, pasje i miasto, z którego pochodzi, producenci zachęcają by uzasadnić dlaczego kandydat chce przeżyć przygodę na egzotycznej wyspie. Do zgłoszenia trzeba również dołączyć trzy fotografie (portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym).

"Wyspa przetrwania" to światowa produkcja, która doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.
#1 | Vantel dnia 25.03.17 18:10
Szykuje się znakomite widowisko na antenie polsatu, a z racji, że był to wielki hit w kilkudziesięciu krajach to oglądalność mają zapewnioną.
#2 | Bartek dnia 25.03.17 21:24
Faktycznie, zapowiada się bardzo ciekawie także ze względu na egzotykę. Sam jestem bardzo ciekaw, co to z takiego show Polsatu wyniknie. Ale stacja ogólnie ma nosa do tego typu przedsięwzięć, więc powinno być dobrze.
#3 | Anzelm dnia 27.03.17 22:55
Jak czytam o tym programie, to już się zaczynam ekscytować. Liczę, że Polsat zrobi to jak należy, bo może wyjść z tego mega ciekawe show.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający