Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MATEUSZ BOREK Z NAGRODĄ MECENASA POLSKIEGO MMADrukuj

Polsat Sport (HD)Mateusz Borek został wyróżniony podczas gali rozdania Heraklesów. Dziennikarz Polsatu Sport otrzymał statuetkę dla Mecenasa Polskiego MMA.

W tegorocznej edycji mieliśmy jedenaście kategorii. W kapitule głosującej znalazły się branżowe portale o MMA, a także dziennikarze (w tym Maciej Turski z Polsatu Sport) oraz zagraniczni eksperci.

Zawodniczką roku została mistrzyni kategorii słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk. Z kolei zawodnikiem roku według publiczności został Krzysztof Jotko, który w zeszłym roku wygrał trzy walki i wskoczył do najlepszej "15" rankingu kategorii średniej największej organizacji MMA na świecie.

Do galerii sław trafił Paweł Nastula, a Mecenasem Polskiego MMA, za promowanie dyscypliny sportowej i przyczynianie się do jej rozwoju, został dziennikarz Polsatu Sport - Mateusz Borek.
#1 | Siłacz dnia 27.03.17 22:51
Tyle co ten gość dla polskiego sportu zrobił to mało kto zrobił. Świetny dziennikarz i bardzo oddany popularyzator mma. Mnie to wyróżnienie cieszy, bo jest to znak, że Polsat robi dobrą robotę w promocji mma i innych sportów walki.
#2 | Kazik dnia 29.03.17 14:19
Mateusz Borek to jest legenda polskiego sportu. Znakomity komentator, a przy tym propagator, szczególnie sportów walki. Wcześniej boksu, a teraz boksu i mma. Jedna z ważniejszych postaci w Polsacie i ogólnie polskim dziennikarstwie sportowym.
#3 | Hylary dnia 29.03.17 15:08
Borek to jeden z najlepszych komentatorów sportowych i dziennikarzy w Polsce. Polsat od lat na niego stawia i z pewnością czeka go kariera w pionie sportowym polsatu.
#4 | Dryg dnia 31.03.17 11:23
Lubię tego gościa strasznie! Wszystko co komentuje na polsat sport ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Gratulacje i jeszcze więcej sukcesów!
#5 | Tyson dnia 01.04.17 19:04
Jak to sobie wszystko podsumuję, to mi to bardzo pasuje. Mateusz Borek to jest świetny komentator. I fakt, bardzo dużo dobrego zrobił dla promocji mma w Polsacie i ogólnie w Polsce. Ale przecież on równie dużo zrobił dla boksu!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający