Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 7,7 MLN WIDZÓW OGLĄDAŁO MECZ CZARNOGÓRA - POLSKA W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)Ponad 7,7 miliona widzów średnio oglądało niedzielne zwycięstwo Polski z Czarnogórą w Polsacie i Polsacie Sport. Nasza reprezentacja pokonała w Podgoricy gospodarzy 2:1 i na półmetku eliminacji do Mundialu w Rosji 2018 zajmuje pierwsze miejsce z grupie "E" z 6 punktową przewagą nad Czarnogórą i Danią.

Mecz Czarnogóra – Polska hitem weekendu. Spotkanie oglądał co drugi widz zasiadający przed telewizorem, a Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Obie anteny wśród wszystkich badanych w trakcie transmisji osiągnęły łączny udział w wysokości 46,2%. W grupie komercyjnej był on jeszcze wyższy i wyniósł 50,8%. Najwyższą oglądalność Polsat i Polsat Sport osiągnęły pod koniec drugiej połowy spotkania po bramce Łukasza Piszczka, kiedy mecz oglądało 9,1 miliona widzów.

Najbardziej imponujący jest zasięg całkowity, który wyniósł 13 milionów wśród widzów, którzy oglądali spotkanie przynajmniej minutę.

Kolejny mecz o punkty eliminacji mistrzostw świata Rosja 2018, reprezentacja Polski rozegra 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Polsat
#1 | Kostek dnia 27.03.17 22:47
Świetnie to się oglądało. Zauważyłem, że jak Polsat zaczyna pokazywać jakąś dyscyplinę, to od razu nasi zaczynają osiągać znakomite wyniki. Tak było z siatkówką, ręczną, kolarstwem, a teraz z nożną tak jest.
#2 | Beata dnia 29.03.17 14:26
Ja tam zawsze na przykład wolę jak mam wybór, to oglądam mecze w Polsacie albo Polsacie sport. Bardzo lubię ich komentarz, jest to większa fachowość niż tvp i ogólnie odbiór sportu jest w Polsacie lepszy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający