Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Plush ABO - najnowsza oferta abonamentowa dla młodychDrukuj

PlushRuszyła nowa oferta dla młodych - Plush ABO, która łączy zalety abonamentu i korzyści oferty "na kartę". Tanie abonamenty na czas nieokreślony z wakacjami od opłat, dodatkowe GB za lojalność, social media z darmowym transferem oraz Pakiet YouTube, a także specjalne zniżki dla kupujących dodatkowe karty. Wszystko to już od dziś na www.plushbezlimitu.pl.

Nowy Plush ABO, to:
* oferta na czas nieokreślony lub określony,
* trzy ABO do wyboru za 10, 20 i 25 zł w ofercie na czas nieokreślony,
* w najwyższym ABO na czas nieokreślony dodatkowe GB za staż,
* możliwość obniżania i podnoszenia miesięcznej opłaty poprzez zmianę swojego ABO,
* możliwość płacenia lub nie, czyli wakacji na miesiąc od ABO tyle razy, ile się tylko chce,
* Facebook za darmo w każdym ABO,
* zestaw social media bez limitu (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) w ABO za 25 zł,
* dodatkowy pakiet YouTube za 5 zł miesięcznie, który pozwala na oglądanie nawet do trzech razy więcej wideo,
* wszystko mający Super ABO w ofercie na 24 miesiące z aż o 50% większym pakietem internetowym, social mediami bez limitu oraz YouTube bez limitu w prezencie na 3 miesiące.

SUPER Plush ABOza 25 zł w ofercie na 24 miesiące, to:
1. pakiet internetowy 15 GB, czyli o półtora raz więcej niż w najwyższym zwykłym ABO,
2. za darmo na trzy miesiące YouTube bez limitu z bezpłatnym transferem danych, który nie zmniejsza podstawowego pakietu internetowego.
3. rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
4. SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych,
5. zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.

Za lojalność w ABO na czas nieokreślony dostaje się dodatkowe gigabajty: po 3 miesiącach + 2 GB miesięcznie, po 6 miesiącach kolejne + 2 GB (łącznie 4 GB), po roku ponownie +2 GB (czyli już 6 GB ekstra miesięcznie), a po dwóch latach jeszcze dodatkowe aż 4 GB, co daje razem z pakietem podstawowym 20 GB do wykorzystania miesięcznie.

W ofercie na czas nieokreślony można sobie zrobić wakacje od ABO lub obniżyć go albo podnieść. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a i przez miesiąc można nie płacić abonamentu, a wakacje od ABO można szrobić tyle razy, ile się chce. Również za pomocą bezpłatnego SMS-a można obniżyć lub podnieść swój abonament przechodząc do kolejnego Plush ABO. Można też mieć ekstra pakiet YouTube za 5 zł na 30 dni.

W parze jak wiadomo jest lepiej i dlatego kupując dwa dowolne Plush ABO za 25 zł (na czas określony lub nieokreślony), można mieć je taniej, bo za 20 zł każdy.

Ofertę Plush ABO wspierać będzie startująca 1 kwietnia kampania reklamowa. Zaplanował ją dom mediowy Vizeum i obejmie ATL, OOH i CLP, Internet, kino, radio, a jest efektem prac Agencji Scholz & Friends. Spot wyreżyserowali Kamil Polaki Wojtek Wawszczyk, a autorami scenariusza są Paweł Czartoryski i Michael Hansen. Za produkcję odpowiada Ryszard Kłosowski i dom produkcyjny TFP sp. z o.o. Spot pt. "Operacja" można zobaczyć na kanale Plusha na YouTube.

W trakcie trwania kampanii przewidziano także intensywne działania w mediach społecznościowych i blogosferze. Całkowitą nowością będzie Bucket List, czyli lista rzeczy do PRZEżycia przez Plusha. Zostaną zaproponowane przez jego fanów, a dokumentacja z ich realizacji znajdzie się w Strefie Plusha i mediach społecznościowych. Wszystko skąpane w charakterystycznym plushowym humorze, a każde z wyzwań do PRZEżycia będzie przyczynkiem do poznawania nowego świata, odkrywania i doświadczania tego, co nowe.
#1 | Maciek dnia 04.04.17 21:42
Nie spodziewałem się że aż tak dobrze może się Plush zaprezentować. Wprawdzie zapowiadali że będzie coś ekstra ale na ten moment to jest jedna z najbardziej kuszących propozycji przy bardzo niskich wydatkach. Tak trzymać Plushakowcy!
#2 | Igor dnia 06.04.17 21:10
Dość dobrze to wygląda. Mi się opcja z 15 GB netu najbardziej podoba. Nie wiem tylko czy wytrzymam 2 lata, bo jeszcze do tej pory żadnego abonamentu nigdzie nie miałem... No ale może z Plushem przyszła pora na ten pierwszy raz?
#3 | Bardul dnia 10.04.17 19:59
Dobrze, że Plush wraca z taką ofertą. Na to czekaliśmy! Pluszak znowu pozytywnie zaskakuje!
#4 | Mateusz dnia 21.04.17 14:35
Ciekawe nawet. Też raczej odpuszczałem sobie wszelkie newsy o Plushu, a tu się okazuje, że jest się czym zainteresować. Dość bogato, jak na niską cenę. Przy tym praktycznie, bo dużo netu, a najpopularniejsze serwisy nie pochłaniają transferu. Dobrze to pomyślane.
#5 | Camil dnia 24.04.17 11:52
Zastanawia mnie po co podają "dla młodych" - przecież od początku targetem Plusha była młodzież. Co do samej oferty abonamentowej to wygląda OK.
#6 | marcel dnia 26.04.17 13:56
Dla młodych, bo chodzi o to, że dla młodych była dedykowana. I tak jest wciąż układana - dla młodzieży podstawą jest dostęp do mediów społecznościowych i esemesy, i to właśnie Plush oferuje w największym komforcie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający