Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat marcowym liderem oglądalności w grupie 4+Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat z najwyższą oglądalnością w marcu w grupie wszystkich badanych - informuje nadawca. Stacja zanotowała 11,6% udziałów w tej grupie wyprzedzając kolejno TVP1 – 11%, TVN – 10,2% oraz TVP2 - 8,2%.

Co ważne, Polsat jako jedyny w grupie 4+ zanotował wzrost oglądalności wśród czterech głównych anten ogólnopolskich względem marca ubiegłego roku. W grupie komercyjnej z wynikiem 12,9% Polsat znalazł się na drugim miejscu.

Stacja zanotowała wzrost udziałów względem marca ub. zarówno w grupie komercyjnej z 12,4% na 12,9%, jak i w grupie wszystkich badanych z 11% na 11,6%.

Wśród najchętniej oglądanych pozycji programowych na antenie Polsatu w marcu znalazły się m.in. mecz eliminacji MŚ Czarnogóra – Polska (6,9 mln widzów), "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - 31 marca (2,8 mln widzów), "Kabaret na żywo” – 5.03 (2,6 mln widzów), "The Brain. Genialny umysł" – 7.03 (2,6 mln) oraz "Wydarzenia" – 5.03 (2,8 mln widzów).
#1 | franek dnia 26.04.17 13:44
Dość tendencyjna informacja Z przymrużeniem oka. Wiadomo przecież, że Polsat jest najlepszy Uśmiech. Ale poważnie mówiąc, za dużą oglądalnością Polsatu stoi sensowne rozłożenie akcentów - jest dużo dobrego filmu, jest świetna rozrywka z muzyką i kabaretami, są seriale, są rzetelne Wydarzenia i co nie bez znaczenia - reprezentacja piłkarska i inne ważne sportowe wydarzenia. A to ludzie oglądają najchętniej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający