Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Gala KSW 38: Live in Studio za 7 zł w IPLIDrukuj

IPLA7 kwietnia w IPLI będzie można obejrzeć galę Federacji KSW w nowym wydaniu – KSW 38: Live in Studio. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Artur "Kornik" Sowiński oraz Łukasz "Sasza" Chlewicki. W telewizji internetowej IPLA wydarzenie będzie dostępne na żywo i w jakości HD, w cenie 7 zł.

KSW 38: Live in Studio jest zupełnie nowym formatem – walki odbędą się w podwarszawskim studiu telewizyjnym. Zmagania zawodników będzie można obejrzeć w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy studio rozpocznie się o godz. 19:00 na kanale Polsat Sport i równolegle zostanie udostępnione w IPLI. O godz. 19:30 zmierzą się pierwsi zawodnicy.

Podczas KSW 38: Live in Studio obędzie się osiem walk. W walce wieczoru zmierzą się były mistrz KSW w kategorii piórkowej Artur "Kornik" Sowiński (17-8, 6 KO) z weteranem podejmowania nowych i trudnych wyzwań Łukaszem "Saszą" Chlewickim (14-5-1, 5 KO). Najbardziej doświadczony zawodnik MMA nad Wisłą Antoni Chmielewski (32-15, 2 KO) skrzyżuje rękawice z młodym i zdolnym "Polskim Wanderlei" – Łukaszem Bieńkowskim (4-1, 2 KO). W kategorii piórkowej po raz drugi wystąpią: pochodzący z Poznania Roman Szymański (9-2, 1 KO) vs wywodzący się z Brazylii Denilson Neves de Oliveira (11-4, 5 KO). Po ponad rocznej przerwie na matę powróci Anzor Azhiev (6-2, 1 KO), który przywita debiutującego w okrągłej klatce KSW 22–letniego Kamila Selwę (10-5, 2 KO). Niepokonany przedstawiciel kategorii lekkiej Kamil Szymuszowski (15-4, 2 KO) zmierzy się z Rosjaninem Marifem Piraevem (13-1-1, 3 KO). Przeciwnikiem nieobliczalnego Grzegorza Szulakowskiego (7-1, 1 KO) będzie Renato "Pezinho" Gomes Gabriel (20-9, 12 KO). Kolejnym pojedynkiem będzie starcie szczecińskiego Berserkera Sebastiana Romanowskiego (11-7, 4 KO) z poznańskim Ankosiakiem Łukaszem Rajewskim (6-2, 5 KO). Stawiający pierwsze waleczne kroki Maciej Kazieczko (2-0, 1 KO) stanie do walki z Tomaszem Matusewiczem (2-0, 2 KO).

Gala KSW 38: Live in Studio także w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.
#1 | Tobajas dnia 06.04.17 19:38
Ciekawa karta walk, więc czemu nie. Będzie trzeba w końcu tę iplę wypróbować. Tzn. w kombinacji z KSW, bo póki co tego jeszcze tam nie oglądałem.
#2 | Arek dnia 07.04.17 14:59
KSW zawsze jest ciekawe. Dobrze, że tym razem będą pokazywane te walki w Polsacie Sport. Zawsze to lepiej i łatwiej o dostęp. Natomiast w ipli coś mi się zdaje, że szykują ekstra wydanie gali. Myślę, że będzie bardzo luksusowo.
#3 | Purek dnia 12.04.17 08:30
I wydałem te mega duże 7 PLN i opłacało się - cena dobra i dla mnie były to ciekawe walki. Nie wiem, może się na tym nie znam, bo to moje pierwsze KSW, ale mi się podobało - zwłaszcza za taką cenę - oby tak dalej.
#4 | Faros dnia 12.04.17 17:34
Ja oglądałem na polsacie i muszę przyznać, że walki były bardzo dobre i widać, że walki KSW czy MMA na dobre zagościły w Polsce i cieszą się sporą oglądalnością.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający