Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Jeszcze więcej rugby na antenach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat zakupiła prawa do transmisji rozgrywek Rugby Europe Trophy, jak również dwóch najwyższych poziomów europejskich klubowych rozgrywek w rugby – European Rugby Champions Cup oraz European Rugby Challange Cup do sezonu 2017/2018.

Rugby Europe Trophy to drugi poziom inauguracyjnego sezonu rozgrywek Rugby International Championship (dawnego Pucharu Narodów Europy). Zwycięzca weźmie udział w barażu o awans do Rugby Europe Championship.

Już w sobotę o godzinie 18:00 na kanałach Super Polsat i Polsat Sport transmisja meczu reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy 2016/2017. Tym razem na stadionie łódzkiego Widzewa Polska podejmie Holandię. Rugbiści reprezentacji Polski zmierzą się w Łodzi z wiceliderem rozgrywek Rugby Europe Trophy – Holandią. Polacy, prowadzeni przez trenera Blikkiesa Groenewalda, po marcowym zwycięstwie nad Mołdawią zajmują z 8 punktami 4 miejsce w tabeli, liderem jest niepokonana Portugalia z 24 punktami na koncie
.
#1 | Lucek dnia 26.04.17 12:23
Bardzo fajnie się przyjęły te mecze rugby. Okazuje się, że Polsat promuje kolejną ciekawą dyscyplinę sportową, bo rugby na pewno jest ciekawe. Oby za tym poszły sukcesy naszych reprezentantów!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający