Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat z prawami do Nice 1. Ligi ŻużlowejDrukuj

Polsat Sport (HD)W siedzibie Polskiego Związku Motorowego w piątek odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalnie ogłoszono podpisanie umowy na prawa do transmisji Nice 1. Ligi Żużlowej przez telewizję Polsat, która na zasadzie sublicencji współpracuje z Eleven Sports Network.
"Po latach doświadczeń z różnymi telewizjami, wróciliśmy do macierzy. Pragnę przypomnieć, że właśnie Polsat był pierwszą telewizją, z jaką podpisaliśmy kiedyś umowę" – powiedział prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski.
"Żużel w telewizji Polsat powraca na ramówkę po wielu latach nieobecności. Nikt nie powiedział, że jest czy będzie łatwo. Trzeba sobie kilka nawyków odświeżyć. Myślę jednak, że już niedługo nasze transmisje będą na najwyższym poziomie" – skomentował Paweł Wójcik.
Inauguracyjnym meczem Nice 1. Ligi Żużlowej w Polsacie Sport będzie transmisja spotkania Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils. Początek w niedzielę o godz. 14:45.
#1 | Piotr dnia 26.04.17 12:31
Mi to bardzo pasuje, że w Polsacie będzie kolejna ciekawa dyscyplina sportowa. Żużel się fajnie ogląda.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający