Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat pokaże na żywo transmisję z XI Płockiej Nocy Kabaretowej. Tegoroczna edycja tuż przed Świętem Pracy będzie odbywała się pod hasłem "Kobieta pracująca". Początek widowiska 30 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Co raz więcej jest kobiet w polityce, na wysokich stanowiskach, w zawodach dotychczas typowo męskich, a także wciąż jest kobietą pracującą bez wytchnienia także w domu. Kabarety, mimo że zdominowane przez mężczyzn, nie przechodzą wobec tego zjawiska obojętnie i odniosą się do niego podczas Płockiej Nocy Kabaretowej. Kabaret Nowaki oraz Katarzyna Pakosińska będą gospodarzami wydarzenia na którym wystąpią: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, K2, Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska.
#1 | Wojtek dnia 14.04.17 16:10
Fajnie że Polsat tak stawia na kabarety. Dla mnie to ważne, żeby się zdrowo pośmiać. Po prostu bez dobrej rozrywki moim zdaniem nie ma telewizji. A Polsat potrafi zrobić dobrą rozrywkę.
#2 | Marcus dnia 18.04.17 11:01
Jest wiosna i powoli zbliża się lato więc będzie coraz więcej imprez plenerowych, a to Polsat lubi. Większość kabaretów chce współpracować z Polsatem i wycofało się z TVP.
#3 | Mirek dnia 18.04.17 14:11
Polsat nie boi się krytyki - żadnej. Nie boi się też obecnej władzy, więc transmituje wszystko co jest wolne i oby tak zostało. Na TVP i tak nic nie zobaczylibyśmy bez cenzury, TVN chyba nie bardzo wchodzi w kabarety, a Polsat jest z tego znany i niech tak trzyma.
#4 | Pendor dnia 18.04.17 21:22
Polsat pokazuje już chyba wszystkie największe imprezy kabaretowe Uśmiech Do tego w niedzielę mają swój program na żywo bardzo fajny zresztą Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający