Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PACZKA KANAŁÓW UNIVERSAL W CYFROWYM POLSACIE?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według informacji podawanych przez serwis sateliarne.tv Cyfrowy Polsat prowadzi negocjacje na temat włączenia do swojej oferty paczki kanałów Universal. Aktualnie jednak nie wiadomo czy będą to wszystkie kanały nadawane przez Universal w Polsce, czy tylko kilka wybranych.

Pełna oferta Universal Networks International dla Polski zawiera: Universal Channel, 13th Street Universal, Sci-Fi Universal, E! Entertainment oraz Style. Dodatkowo w I kw. 2012 roku Cyfrowy Polsat zamierza zakończyć negocjacje z BBC (aktualnie nie wiadomo czy będzie to pozytywna decyzja) oraz włączyć do oferty zapowiadany od kilku miesięcy kanał MTV Rocks.

Źródło: Satelitarne.tv
#7 | Danio dnia 02.01.12 10:28
@Prokop, jaki sukcesem?. O czym Ty w ogóle piszesz?. Zrzuć te różowe okulary. Pamiętasz negocjacje CP z Viasat w ubiegłym roku?. Zakończyły się one sukcesem?. Raczej nie, bo w przeciwnym wypadku w CP byłyby Viasaty. Mam podawać następne przykłady?
#8 | Gran_Turismo5 dnia 02.01.12 13:57
Zgadzam się w 100% z Danio Jak chodzi o negocjacje Cyfrowego Polsatu to nigdy nie można mieć pewności że będą pozytywne Krzywi się Dla nich musi się zgadzać wszystko co do złotówki jeśli nie to foch i koniec rozmów ;( tak było nie raz niestety ale mam nadzieje że tym razem zmienią podejście do temat Fajne

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający