Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Plus z nową ofertą Internetu na KartęDrukuj

PlusDostępna jest już nowa internetowa oferta prepaid w sieci Plus. Nowy JA+ Internet Na kartę to oferta, w której gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi. Klienci ze stażem co najmniej trzech miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%.

Wraz z nową ofertą dostępne będą dwa nowe startery za 5 zł i 15 zł z pakietami GB na start i bonusami po doładowaniu: Pakietem YouTube za darmo na 7 dni na pierwszym i ekstra 30 GB na rok na drugim starterze.

Od 13 kwietnia dostępna jest nowa oferta JA+ Internet Na Kartę z pakietami internetowymi za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowania. W nowej ofercie można także korzystać ze zoptymalizowanego Pakietu YouTube pozwalającego na oglądanie nawet do trzech razy więcej treści wideo.

Doładowania, bonusy i ważność konta w nowym JA+ Internet Na Kartę:

Nowy JA+ Internet na Kartę:
* darmowy bonus GB po każdym doładowaniu;
* Plus docenia stałych klientów i ci ze stażem 3 miesiące dostają bonus większy o 50%;
* pieniądze z zasilenia konta pozostają do wykorzystania na inne usługi;
* dwa nowe wygodne startery: 5 GB za 5 zł i 15 GB za 15 zł;
* starter za 15 zł, to 5 GB na start i po doładowaniu ekstra 30 GB na rok: 5 GB na start po rejestracji i włączeniu do sieci do wykorzystania przez 14 dni, dodatkowo 30 GB na rok po pierwszym doładowaniu za min. 30 zł, aby korzystać z tego bonusu wystarczy tylko utrzymać ważność konta;
* starter 5 zł, czyli 2 GB na start i po doładowaniu testowy Pakiet YouTube na 7 dni: 2 GB na start po rejestracji i włączeniu do sieci do wykorzystania przez 7 dni, testuj YouTube za darmo po doładowaniu konta za 30 zł w ciągu 7 dni od aktywacji startera, możliwość oglądania Telewizji internetowej IPLA bez opłat za transfer danych;
* Pakiet YouTube za darmo przez 30 dnia, a później 5 zł miesięcznie.

Użytkownicy JA+ Internet Na Kartę mogą też skorzystać z pakietów dodatkowych:
* 5 GB na 5 dni za 5 zł,
* 25 GB na 25 dni za 25 zł
* 50 GB na 50 dni za 50 zł,
* 100 GB na 100 dni za 100zł,
przy czym pakiet 5 GB jest pakietem jednorazowym, natomiast pozostałe to pakiety cykliczne automatycznie odnawiające się po zakończeniu okresu ich ważności.

Obecni klienci internetowej oferty prepaid w sieci Plus mają możliwość migracji do nowego JA+ Internet Na Kartę wpisując kod USSD *147*24# zatwierdzając przyciskiem "zadzwoń", a jeśli mają już staż co najmniej 3 miesięcy to od razu mogą korzystać z bonusów powiększonych o 50%, czyli mogą mieć nawet 75 GB do wykorzystania przez 120 dni. Migracja na nowa taryfę do końca lipca jest darmowa, później to jednorazowy koszt 5 zł.
#1 | Romek dnia 14.04.17 16:19
Normalnie Plusa nie poznaję. Do tej pory ofertę Plusa na kartę omijałem szerokim łukiem, ale w ostatnich tygodniach pokazali, że warto ich poważnie traktować, najpierw Plush, potem Plus na kartę, a teraz to z netem. Rewelka, wypadnie się z operatorem przeprosić.
#2 | Darek dnia 21.04.17 14:37
Też tak mam, bardzo pozytywnie Plus tu zaskoczył. Ostatni miesiąc to jest miesiąc niespodzianek na Plus. Tak że nawet ta oferta netu na kartę jest bardzo sensowna.
#3 | Fikus dnia 22.04.17 13:05
Idealna opcja dla kogoś kto nie chce się pakować w abonament a potrzebuje mobilnego neta. Z nowymi pakietami jest to naprawdę świetna oferta Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający