Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat przejmuje od TVP kolejną imprezę kabaretowąDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat przeprowadzi bezpośrednią transmisję z XXIII Festiwalu Kabaretu Koszalin 2017. Impreza odbędzie się w ostatnią sobotę lipca. Przez ostatnie lata wydarzenie gościło na antenie Telewizji Polskiej.

Udział w koszalińskiej imprezie zapowiedzieli m.in. Robert Górski z Kabaretem Moralnego Niepokoju, Robert Korólczyk z Kabaretem Młodych Panów, Jurki, Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru. Ewa Błachnio, Chyba, Rak, Koń Polski i inni. W roli gwiazdy muzycznej wystąpi Zbigniew Wodecki.

XXIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2017 już 29 lipca br. w Polsacie.
#1 | Cadyk dnia 18.04.17 11:07
Świetna informacja! Kolejna super impreza w Polsacie przejęta od narodowej TV. W TVP nic już nie zostało, bo żaden kabaret nie chce być cenzurowany, a to ma miejsce w narodowej. Brawo dla Polsatu za dobra decyzję.
#2 | Kabareciarz dnia 18.04.17 14:08
TVPis boi się kabareciarzy w Polsce, boi się krytyki, nie przyjmuje jej - to tylko o nich świadczy.
Bardzo dobrze, że Polsat przejął i tę imprezę, niech przejmuje wszystkie i zarabia. Pewne będzie, że cały występ będzie transmitowany bez żadnej cenzury.
A TVPis niech się w swoim bagnie tapla.
#3 | Kreps dnia 18.04.17 21:47
No i super Uśmiech W polsacie kabarety mają się bardzo dobrze Uśmiech TVP nie wie co traci Pokazuje język
#4 | Huster dnia 19.04.17 17:56
Dobrze, bo przynajmniej pośmiać się będzie można. Na szczęście nasi włodarze codziennie dostarczają newsów do kabaretu. Polsat dzięki temu pozgarnia widownię.
#5 | Mario dnia 21.04.17 13:36
I elegancko. Polsat zawsze miał dobre kabarety w pakiecie, bo rozrywka to jakby podstawa dla tej stacji. Mnie w każdym razie cieszy to, że będzie się znów można solidnie pośmiać, bo o to w życiu też przecież chodzi, a nie o jakiś płacz.
#6 | Łukasz dnia 24.04.17 14:52
W sumie to Polsat zawsze wyróżniał się ciekawymi kabaretami, więc nie ma zdziwienia, że taką imprezę będzie pokazywał. Dla kogoś jak ja, co sie lubi uśmiać po pachy przed telewizorem, to jest dobra wiadomość.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający